Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Dm-ben kapható keratinos...

Dm-ben kapható keratinos hajegyenesítő krém hatásos?

Figyelt kérdés

2700 Ft. Érdeklődnék, hogy volt-e már valaki aki kipróbálta? Tényleg olyan sima lesz tőle a haj mint vasalás után? Valamint idővel nem károsodott a haja? Én ettől a gyártótól a Colour B4-et vettem meg, ez leszedi a hajfestéket szőkítés nélkül és ez teljesen hatásos volt, nem ment tönkre a hajam sem (egyetlen hátránya, hogy azóta sajnos ledobja a festéket a hajam).

Köszi a válaszokat!


2011. szept. 7. 14:08
 1/2 anonim válasza:
Szia igen én nem rég próbáltam, két féle van jól nézd meg melyiket veszed meg a blokkot meg rakd el, mert ha meggondolod magad ennél vissza veszik. Amúgy, az van ráírva, hogy hamarabb szárad utánna a hajad,ezt nem tapasztaltam. Egyenesenk egyenesebb lett. nem mondanám hogy tökéletes lett! Fél hosszú hajam van arra elég volt bőven egy. elég hosszú és maceráns folyamat, egyedül nem kezdenék bele ismét. jó ha segít valaki. kicsit para amit írnak, hogy szétbontja össze illeszti újra a hajad. hogy sejmesebb is lett e? hát .. nem annyira jellemző ez sem. Végül is, ha nagyon össze visza van a hajad, akkor sokat javít. egyenesebb azért, de ... nem lett tökéletes!
2011. szept. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszodat!
2011. szept. 19. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!