Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért állítják be azokat a...

Miért állítják be azokat a srácokat melegnek, akik vasalják a hajukat?

Figyelt kérdés
azért kérdezem mert eddig nagyon sok emberrel találkoztam aki szerint ez így van... DE MIÉRT?
2011. szept. 7. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

a férfiak kezdenek nőiesedni olyan dolgokat csinálnak amiket a nők szoktak gondolok itt a gyantázásra vagy hajvasalásra szolira manikűrre.El fog tűnni az igazi férfi!

Helyettük puhány csupasz metroszexuális hiú pasik lesznek.

Én nem is értem minek egy fiúnak hosszú haj?? nem muszáj persze tüsire vágni mert vki pont a nagy fülét szeretné eltakarni vagy éppenséggel hosszúkás az arcformája és megnöveszti a füléig ,de amikor keményre van vasalva az nem tetszik .Az emos stílusú vasalt hajú vézna 16 -18 éves srácok nem férfiasak szerintem ,olyan langyi beütésük van de nyilván sokan nem azok.

2011. szept. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha egy fiú jól néz ki akkor rövid hajjal is jól néz ki.. nem kell hosszú haj meg hajvasalás.. uncsi már
2011. szept. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én 16-18évesen vasaltam az akkor szőkére festett hajam.Igen, az Emo stilust követtem mégis több csajom volt akkoriban mint az akkori osztálytársaimnak összesen, a fiúk csak irigységből ***iznak le másokat, mára már természetesen átlagos barna hajam van meg borostám.Egyetemre járok és 3 éve komoly kapcsolatban élek( egy lánnyal.) 22/F
2011. szept. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mert sokak szerint ha egy fiú törődik a külsejével, az már csak meleg lehet.
2011. szept. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem hinném , hogy az irigység szólal meg belőlük. Teljesen igaza van az első válaszadónak. De ezt szerencsére kinövik 20 év felett.. a többségük. Persze jó ha valakinek Balázs Pali haja van, oké kivasalja mert nem tetszik neki, de már sokan a hajvasalás mellet villognak a kivágott felsőjükben a lányos viselkedésükkel.
2011. szept. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!