Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ricinusolajtól tényleg gyorsan...

Ricinusolajtól tényleg gyorsan nő a haj?

Figyelt kérdés
sokan ajánlották de félek hogy zsíros lesz tőle a hajam
2011. szept. 7. 21:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem most is fent van a hajamon már 4 óra óta. Én mindig kétszer mosok utána hajat és szép fényes a hajam. Anyum pl nem volt hozzá szokva hogy ennyire fényes a hajam és hétfőn azt hitte, hogy egy nap alatt bezsírosodott a hajam. Arra nem tudok neked válaszolni, hogy tényleg nő-e mert nem rég használom.


17/L

2011. szept. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Fabyen ***** válasza:
100%

Én olivaolajhoz öntöm a ricinusolajat(1:3arányban,hogy több legyen az olivaolaj), összekeverem és hajfestő ecsettel kenem fel, mint a hajfestéket az egész hajamra, de legalább a tövére és a végére. Érdemes megmelegíteni langyosra. Esetleg ha az egész hajra szeretnéd, akkor kevés langyos vizet hozzá.

Ezután befóliázom a hajam(nagyon hülyén néz ki) és téli sapkát teszek rá. Fél órára vagy éjszakára így hagyom, aztán nagyon jól kimosom.


Hair-vit-et szedek naponta és nagyon egészséges lett ezektől a hajam. Fél éve mérem havonta centivel és volt, hogy bő 1,5 centit nőtt a hajam,miközben egyre erősebb, dúsabb és nőnek mint a bolondgomba az új hajszálaim(és a körmöm is! rendszeresen kérdezik tőlem, hogy ezek valódi körmök vagy műköröm?:-) -ez utóbbi a hair-vit hatása.

2011. szept. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!