Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kinek mi a véleménye a csatos...

Kinek mi a véleménye a csatos póthajakról?

Figyelt kérdés

Eddig mikrogyűrűset próbáltam, de sok helyen láttam csomagba ilyen becsatolhatós igazi hajakat. Mivel nincs se időm, se türelmem a mikrogyűrűset ápolni, foglalkozni vele, ez jobb megoldásnak tűnik és árban is kedvező.

Valakinek van ilyen? Vélemények? Honnan érdemes vennem?


2011. szept. 7. 22:10
 1/10 LuckyestLooser ***** válasza:
48%
szerintem az összes póthaj undorító
2011. szept. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem meg ha csak alkalmakra van felrakva akkor nincs vele semmi baj. Sőt azok akik adnak magukra használják is persze nem kötelező, de kényelmesebb megoldás mintha nagyon hosszúra növesztené valaki a haját. Akinek meg ritka és/ vagy vékony szálú a haja annak meg nagy segítség.
2011. szept. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Van, józsefvárosin vettem 2 csomaggal 4000 ft-ért. Na most a minősége annyira nem nyerő, mert 1 perc alatt gubancolódik és nem könnyű kibogozni. Ez alkalmakra jó, de mindennapos használatra inkább eredeti hajból készültet vegyél. Azzal hogy csatos nincs gond, kivéve nagyobb szélben mikor kilátszanak a csatok a haj alól:D De az nem gyakori.
2011. szept. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
27%

"akik adnak magukra használják"


hmm....akik adnak magukra, nem műszálat meg halott hajat csatolnak a fejükre, hanem ápolják a sajátjukat, nem roncsolják. Akkor megnő az is, műanyag sem kell. Meg más levágott haja sem.

2011. szept. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem is undorító!

Én adok magamra és mégis derékig érő egészséges hajam van és nem ilyen pótsz*r!

2011. szept. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

nekemvolt csattos mivel nagyon nehezen nő a hajam, hiába balzsamozgatom, meg pakolásokat tettem rá(nem csak boltit). sok macera ugyannincs vele, viszont azzal nagyon kell vigyázni, hogy

1. ne látszódjon a csat, amikor felteszed, mert az tré nagyon.

2. egy árnyalattal se térjen el, semmivel se az eredeti(saját) hajadtól!!!!

3. egy óvatlan muzdulattal néha simán ki lehet rántani a helyéről :D (táska felvétele pl).

2011. szept. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
Nem igénytelen és nem is undorító a csatos, ami meg varrásos meg ragasztós meg stb ilyen hosszú távra szól az meg szerintem sem. Az igényességet meg arra értettem hogy nagyon szép kinézetet tud adni egy-egy alkalomra, teljesen meg tud változni tőle az összbenyomás. Akinek undorító az meg ne hordja nem kötelező senkinek sem, de azért senkit sem kell elítélni mert szeret ilyet használni.
2011. szept. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi^^ :)

És szerintetek jó, ha Vateráról rendelem?

2011. szept. 8. 18:55
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem jó..én teszveszről vettem hajat és nem volt gondom vele:) igaz én nem csatosat:) de mindenképp emberi hajat vegyél...a műszálas az egy rakás sz*r...sose lesz természetes hatása...
2011. szept. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Igen, mindenképp igazi hajat szeretnék amúgy is.

Köszi mkinek a válaszokat ^^ :)

2011. szept. 9. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!