Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Minden szőke hajfestéktől...

Minden szőke hajfestéktől töredezik a haj?

Figyelt kérdés
Mindegyiktől, vagy csak a világosabb árnyalatok roncsolják? Vagy márkától is függ esetleg? Ha most regenerálási célból kicsit vágatni szeretnék a hajamból de nem akarom barnára festeni, egy sötétebb szőke árnyalattal megóvhatom a hajam? 4 éve szőkítem folyamatosan, általában a legvilágosabb színekkel + rendszeresen vasalom.
2011. szept. 9. 17:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

szia Szerintem minden szőke roncsolja...

Neked amúgy, hogy plusszban vasalod is nagyon eltöredezik a vége?

2011. szept. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Minden hajfestéktől töredezik. :-))
2011. szept. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: Mivel alapból nagyon erős és dús hajam volt, nem féltem tőle hogy tönkremegy, de 4-5 év után mégis töredezetté és csúnyává vált. Hogy a hajvasalástól vagy a festéktől roncsolódott jobban már nem tudom visszavezetni, de most látszik meg annyira rajta, hogy lépnem kell. Itt inkább az idő távlaton van a hangsúly, ami alatt nem foglalkoztam a problémával, de megfelelő ápolás mellett valószínűleg nem lett volna gond.


Második válaszoló: igen nyilván a hajfestés nem egészséges és semmilyen szempontból sem óvhatom vele a hajam úgy mintha nem lenne festve, számomra mégis elengedhetetlen :D így több az önbizalmam és lényegesen jobban érzem magam a bőrömben. Törekszem a középútra.

2011. szept. 9. 17:31
 4/9 anonim ***** válasza:

Én éveken át platinára, meg jégszőkére festettem. Most középszőke, ammóniamentessel van festve, hát szemmel látható a különbség a hajam egészségében!

Amúgy a zöld tea+licsi kivonatos Garnier a festék, középszőke.


[link]

2011. szept. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :) Ezt a fajtát én is próbáltam, csak az extra világosszőke árnyalatot. És vasalod is a hajad rendszeresen? Egyáltalán nem törik a vége? Használsz esetleg hajápolókat?
2011. szept. 9. 21:44
 6/9 anonim ***** válasza:
első vagyok én ezeket használom: hajfényspray (1000Ft fényesebb, puhább lesz tőle a hajam); hővédő krém( 1000Ft nem töredezik annyira tőle a hajam); Hajpakolás (800Ft nagyon puha, jó illatú, egészségesebb lesz tőle a haj)
2011. szept. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

20.19. vagyok, sosem vasaltam a hajamat, igaz, ez kimaradt a leírásomból :) Nekem morbid hogy forró cumóval konkrétan szarr.á égessem, mert a vasalás ezt teszi.

A puhaság titka nálam: a hajbalzsamot pakolásként használom, azaz mosás után nem csak ráteszem-lemosom, hanem 30 percre bennehagyom törölközővel becsavarva.

2011. szept. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is szőke vagyok, és nincs egy törött hajam se, max pár száll, de nem vészes, már 3 éve szőke vagyok. és egészséges a hajam, hajmosás után szoktam vasalni régebben, már 1 hónapja akkor se vasalom. És rendszeresen vágatok belőle meg ápolom, így megelőzhető, hogy törjön. És nem csak a szőke, hanem bmilyen színtől törhet a haj, ha nem törödik vele az ember.

NE VASALD!

2012. márc. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jah és csak a tövét fesd.
2012. márc. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!