Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jó ötlet lenne a tépett frizura?

Jó ötlet lenne a tépett frizura?

Figyelt kérdés
Kb. lapockáig érő hajam van, nagyon vékony szálu és sajnos egy kicsit ki is van töredezve a sok festéstől. Egyenesen van elvágva és semmi formája nincs,utálom kiengedve hordani, mert semmire sem hasonlít. Ha mondjuk a végeit lenyíratnám tépettre attól még jobban tönkre mennének a hajszálak? Kül. emigy növeszteni is akarom, már kb. 2 éve növesztem...
2011. szept. 9. 23:35
 1/4 anonim ***** válasza:
67%

a tépéstől szerintem nem roncsolódik semmi ..

nyugodtan levághatod :)

2011. szept. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ahhoz hogy tépett lehessen le kellene vágatni legalább mellig érőre. mert ha eleve vékony a hajad akkor úgy még vékonyabbnak látszik majd az alja. Vágasd le. És nem lesz semmi baj a hajadnak. Rengetek embernek tépett a haja és nincs semmi baja.
2011. szept. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha tépett akkor hamarabb töredezik el. :]
2011. szept. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Lehet h mégsem vágatom akkor le, mert növeszteni szeretném és igy soha nem fog megnőni akkorára amekkorára szeretném,csak azt akartam hogy valami alakja legyen,mert igy egyenesen semmire sem hasonlít ha kiengedem...
2011. szept. 10. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!