Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak, ha vörösödik a...

Mit csináljak, ha vörösödik a hajam?

Figyelt kérdés

annyira idegesítő,hogy azt el nem tudom mondani..


alapból fakó/seszínű barnás hajam van..volt festve nagyon szőkére régebben, de sárgás lett,úgyhogy pár hónap után vissza akartam csináltatni kb az eredetire.. már több,mint egy éve van festve világosbarnás festékkel+ néha melíroztatom is, így elég természetes a hatása..

szóval ahol volt régebben festve a szőkével,ott elég jó színe van..a hajam másik része,ami már ugye a lenőtt rész és világosbarnás festékkel van festve állandóan kivörödödik..de már annyira,hogy fodrász után megmosom egyszer, és látom,hogy vörösen fénylik..mit csináljak? (vettem hamvasító kondícionálót jó drágán,de nem nagyon használ úgy tűnik..)

egyébként a fodrász azt mondja,hogy annál a festéknél nincs úgymond "szürkébb" tehát teljesen hamvas..


bocsi,ha kicsit hosszú lett, remélem érthető


2011. szept. 10. 11:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha a hamvasnál nincs hamvasabb, akkor sajnos semmit.

Én is eredetileg világos hamvasbarna vagyok vagyis szürke, és sokáig hamvasszőke festékkel festettem, nehogy azt hidd hogy szőke lett. Inkább sokan vörösesszőkének mondták, pedig többször átfestettem. Pedig hamvas volt, de nem szívta le nagyon mert olyan volt a szín. De szerettem.

Most közép hamvasbarnára festettem rá a szőkésre, és gesztenyebarna lett (ugye átüt a szőkésről a vöröses deffekt)de ha lenő tök hamvasbarna leszek, mert ez színező!


Tudod mi állna neked jól?

Ha vennél egy színezőt (középszőke vagy hamvas világosbarna és azzal lenövesztenéd a hajadat, és az eredeti hajadat meliroztatnád szőkével! Az szép lenne, teljesen hamvas árnyalatú lenne. Csak kell egy olyan szőke ami nem aranyfényű.

2011. szept. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sok a vörös pigment a saját eredeti hajadban. Ez ellen nem lehet tenni, olyan mintha a barna szemet akarnád megváltoztatni. A melír jó ötlet lehet, de az is csak kis ideig, a csíkok is sárgásodnának, és mivel nem lehet mindig ugyanazokat a csíkokat eltalálni ezért a hatás ugyanaz lenne pár hónap múlva sajnos. Én is ilyen vagyok, mármint én hajammal is ez van, hiába küzdök vele közel 6 éve. Fodrász mondta, akinél sok a vörös pigment, így járt :)
2011. szept. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, akkor ez sajnos így marad...:)
2011. szept. 11. 15:58
 4/4 anonim ***** válasza:

akkor bárcsak nekem lehetne vöröses pigment a hajamban :// :D


nekem is ilyen semmilyen színű szőkésbarna :/


igaz,be volt festve,és alig várom hogy teljesen kikopjon, és nem akarom újra festeni,de jó lenne ha vörös lenne a hajam :)


13l

2011. szept. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!