Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Próbáltátok már ezt a zselatin...

Próbáltátok már ezt a zselatin-tej mitesszer ellen? Én az imént, és nekem nem szedett le semmit! (Linkˇ)

Figyelt kérdés

(Dr Otker zselatin vettem mert csak az volt)Nekem nem is volt ennyire fehér a máz amit leszedtem magamról,és nem is egybe jött le!:-S


http://www.youtube.com/watch?v=-bjOB4zS0uE&feature=related


2011. szept. 10. 12:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Rendes zselatint kell hozza hasznalni, nem azt a tortabevono vackot:) O jellot hasznal, ami eleg eros zsele lesz, mert meg kell tartania magat (tortat is csinalnak belole) nem ugy, mint a drotkeres tortabevono zselenek, ami csak egy vekony reteg. Probalkozz rendes zselatinnal :)
2011. szept. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
27%
Ilyeneket ne nagyon csinálj, mert eltépheti a kis pihéket az arcodon, aztán megerősödnek...
2011. szept. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hol lehet kapni az a jó fajta zselatint?
2011. szept. 10. 13:08
 4/6 A kérdező kommentje:
*azt
2011. szept. 10. 13:08
 5/6 anonim ***** válasza:
CBA, Tesco, Auchan, sarki kisbolt...
2011. szept. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sziasztok, szeretném kipróbálni én is, de mi az, hogy "rendes" zselatin? Néhány márkanevet felsorolnátok? Előre is köszi!
2016. jún. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!