Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Barna hosszú hajból hogyan...

Barna hosszú hajból hogyan lehetne szőkét csinálni ugy hogy legkevésbé roncsolja a hajat?

Figyelt kérdés
2011. szept. 11. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
le kell szívatni és arra a festék...de a legegyszerűbb ha sok melírt rakatsz a hajadba =)
2011. szept. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem csak a hidrogéneztetés jut eszembe,természetes eszközök útján kutathat c az interneten,de azok nem szívják ki akkora mértékben.
2011. szept. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is most fogom szőkére festetni a sötétbarna hajamat. Nekem úgy lesz, hogy nem szívja le hanem először világosbarna vagy sötétszőkére festi be. Azt mondta a fodrász, hogy azt festékkel eltudja érni. Aztán másfél vagy két hónap múlva megint festés és akkor talán már szőke lesz. Igaz nem egyből leszek szőke, de nekem ez a megoldás tetszett a legjobban. Tudom sokan mondják, hogy meliroztatni és fokozatosan lesz szőke. De nekem valahogy az nem jött be, mert régebben úgy csináltam és nem lett szép egyszínű valahol világosabb volt. Ezért most már nem fogom úgy csináltatni.
2011. szept. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Még hidrogénnel is nehéz elsőre szép szőkét csinálni,nem hogy festékkel..... Festéssel készülj hogy 6-nál nincs nagyobb szívóanyag, ezért a hatás se lesz az igazi(olyan vöröses narancsos lesz). Párszor úgyis megkell ismételni,szóval szerintem tök m1 mit használsz rá.Am nincs olyan hogy legkevésbé...:/ sajna
2011. szept. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!