Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ezzel a hajnövesztő módszerrel...

Ezzel a hajnövesztő módszerrel mennyit nő a hajam egy hónapban, és milyen gyorsan?

Figyelt kérdés

Az alábbi dolgokat kezdtem el egyszerre csinálni tegnap, mert nagyon szeretnék hosszú hajat:

-eddig vállam alá ért, de most levágattam a töredezett részeket és a vállamig ér, néhol felette :(

-elkezdtem szedni a revalid kapszulát

-sunfleur vitalizáló 4 gyógynövényes sampont használok

-bánfi hajszeszt használok

-gliss kur ultimate repair hajpakolást használok hajmosás után (3x-os folyékony keratin komplexxel)

-mindennap átmasszírozom a fejem egy pár percig

-pár naponta kenek rá szilikonos hajvégápolót


Ti hogy növesztitek a hajatokat? Az segít ha összefogva hordom?

Ha tudtok, légyszi adjatok tippeket, nagyon szeretném hogy megnőjön hamar! Köszönöm:)


17L


2011. szept. 11. 20:15
 1/6 anonim ***** válasza:

én ricinus olajat használok tejes hajpakolással összekeverve és heti 1x éjszaka felkenem, befóliázom és abban alszom. szilikonos hajvégápolóval átkenem a végeit hajmosás után, nem szárítom és nem vasalom. revalid kapszulát nem szedek mert állítólag hizlal :D

mérni nem mértem mennyit nőtt 1,5 hónapja mióta ezt alkalmazom de már makk egészséges és sokkal dúsabb :Đ

2011. szept. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%

Sokszor olvastam már, hogy egy-két hónap után írták hogy a "hajam sokkal dúsabb" Na most ez azért nem lehet, mert ennyi idő alatt maximum másfél-két centis kis babahajak nőnek ki, amit effektíve sokkal dúsabbá nem teszik a hajat, tekintettel a rövidségükre, gyengeségükre (mivel új hajak), de ha eltelik még fél év, addigra megerősödnek és megnőnek, akkor már valódi dúsulásról beszélhetünk.


Egyébként túl sokféle cuccot se kenj rá, ki tudja mit hoznak egymásból. Én is csináltam ezt anno, nagyon gyorsan akartam növeszteni, szedtem kapszulát, kentem a tövét, a végét, a közepét, hatféle márkás cuccot hajmosáskor, előtte, utána, közben, háááát...a hajam megsínylette hogy százféle cuccal estem neki.


1. találj egy márkát és ha bevált, használd hónapokon át. Nekem ez a Balea kókuszos sampon+balzsam, de a Gliss Kur is jó volt.


2.nem érdemes külön pakolást venni, és 3 cuccal kenni (sampon, balzsam, pakolás), a leghatásosabb: sampon kimosása után felkened a balzsamot, végekre jóóóó vastagon, törcsibe tekered és 30 percig legalább hagyod, majd lemosod. Nem kell mindenféle csodapakolás, mondjuk a Serical tejproteines nekem is jó volt, de ez éppolyan jó, csak olcsóbb.


3. na vasald, és ne szárítsd közelről, egyél sok zöldséget, vitamint, de ezek közehelyes tanácsok, tehát gondolom ezeket tudod.


4. a gumizás jó, de ne szorosan és ne mindig ugyanott, nehogy ott eltörjön, elgyengüljön a hajad.

2011. szept. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
22%

Semmitől nem nő gyorsabban a haj. Ezt meg kéne már értenie mindenkinek. Persze ha ápolod az jó, mert egészséges lesz és nem töredezik. De ne vidd túlzásba, mert épp ezt teszed, például sokan a hajukon hagyják a pakolást egész estére, ettől nem lesz jobb, hiszen a haj nem tud végtelen mindent magába szívni. Tehát a pakolásokat is elég 10 percig fenthagyni, utána már felesleges. Mondjuk egy ilyen után már bármit kensz is a hajadra az nem lesz rá hatással mert nem tud több mindent már magába szívni a hajad.

A hajvégápoló a legfontosabb, hogy ne töredezzen. Meg egy jó balzsam mosások után.

A mindenféle kapszulák, csodatabletták szedése felesleges és többet árthat mint használ. Pl dúsíthatja a hajat de ez nagyon hosszú hónapok múlva fog csak látszani picit és közbe lehet hogy hízol is miatta egy csomót.

2011. szept. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A fejmasszázstól pedig gyorsabban nő, ez egyszerű biológia.


Mivel a hatására a fejben a vérkeringés jobb lesz, a hajhagymák "gyorsabban dolgoznak". Ez konyhanyelvű fogalmazás, akit érdekel, keressen rá a hivatalosabb fogalmazásra. Egyszerűen lemérhető, ha valakinek festett a haja és egyik hónapban havonta kell újrafestetnie (látszik a töveken), amikor alkalmazza a fejmasszázst, mondják már 3 hét múlva van egy másfél centis lenövése.

2011. szept. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A revalid elvileg jó, de csak 3-4-5-6 hónap után fogod érzékelni a hatását, szóval ezzel türelmesnek kell lenni.

Egyébként minden jó, amit csinálsz, sok sikert a hajadhoz, én is most kínlódok a növesztésével, kitartás :)

2011. szept. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:)
2011. szept. 12. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!