Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tehetnék a hajammal, hogy...

Mit tehetnék a hajammal, hogy végre egyenes maradjon?

Figyelt kérdés

Mióta vállig érő hajam van, kénytelen vagyok vasalni, mert nagyon göndör, és nem áll jól göndören, csak egyenesen. A hajvasalóm 210 fokos, ennek ellenére reggel sose marad meg benne az egyenes.

Busszal járok suliba reggel korán, és párás is a levegő, a buszon nagyrészt lihegnek, mint az állat (minden reggel telt busz...) és mikor kiszállok a buszból, megcsapja a "meleg" hajam a hideg párás levegő, amikor beérek a suliba, akkor hirtelen meleg éri a hajam, egyszóval minden fajta levegő....

Otthon szép egyenes, de mihelyst kiérek a házból a párás levegőre, szépen "tönkremegy" a frizurám...

Próbáltam már egyenesítő sray-t is, de az se ér semmit, mert már említettem, a levegő....

Nappal minden oké, amikor nincs pára, akkor megmarad a frizura...csak azt nem értem, hogy barátnőim is korán járnak úgy, mint én, akkor nekik hogy marad meg egyenesen a hajuk??? Régen, mikor hosszú hajam volt, imádtam, hogy göndör, de most egyszerűen nem áll jól...csak akkor lett volna eszem, hogy nem vágatom le...

Légyszi segítsetek, mert szörnyen nézek ki, amikor félig egyenes és félig göndör a hajam... :(


2011. szept. 12. 20:43
 1/2 anonim ***** válasza:

gyakori probléma...

túl sokat nem tehetsz. fogd össze és várj amíg megnő.

amikor nekem volt ugyanilyen hajam, nekem is ez volt a bajom.

én azt csináltam, hogy 210°-on néhány mp-ig rajta tartottam a hajamon a hajvasalót, aztán ráégettem a hajlakkot..... nem kicsit volt káros, szóval ezt nem ajánlom, főleg ha vissza akarod növeszteni, mert ezzel nagyon roncsolod a hajad és centik törnek le a végéből. szóval nem érte meg az egyenes haj, hiába volt tartós. azóta rövid.


esetleg vágathatnál egy olyan fazont, ami jól áll vasalás nélkül is vagy fodrász csinál tartós kiegyenesítést pár ezer forintért. kérdezd meg ő mit javasol!

2011. szept. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Pár ezer forint??? :( hát lapos pénztárcához....nemigen....fodrászhoz is félévente megyek mert annyi pénzem nincs...ez a hajvasaló is a legolcsóbb

de mindegy lesz ami lesz

még ha vki tud vmit az írjon már :)

2011. szept. 13. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!