Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy kell hatékonyan hosszú...

Hogy kell hatékonyan hosszú hajat formázni?

Figyelt kérdés
Már szinte mindent kipróbáltam, de a hajam sajnos nem marad hullámos/göndör, hanem egy fél óra alatt kirugózik. Hiába sütöm be vagy csavarom, abszolút semmi nem hat rá...
2011. szept. 13. 18:30
 1/3 anonim ***** válasza:
probald emg h utána fixálod mondjuk zselével ami nem ragad
2011. szept. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Milyen hosszú amúgy? Mert ha hátközépnél hosszabb, akkor akármit csinálsz vele, a gravitáció ellene lesz.

Én egyébként még vizesen szoktam felcsavarni habszivacs formára és hagyom megszáradni. Ilyesmire: [link]

Ettől még napok múlva is látszik benne némi göndörség.

A technikám pedig ez: http://www.youtube.com/watch?v=rAsdFVRDg74&feature=related Néha előtte kicsit megcsavarom a tincset.

2011. szept. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát sajnos már a hátam közepénél is hosszabb, és már elég régóta növesztem. De megpróbálok az egyenes hajjal együttélni. Köszönöm a válaszokat!
2011. szept. 14. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!