Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanásos mellkasra/hátra...

Pattanásos mellkasra/hátra mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
mondták, hogy ha MOSÓszappannal fürdök, az jó neki, mert leszárítja, és elvégre régen is azzal fürödtek az emberek,és nem is voltak pattanásosak annyira: D....szerintetek??
2011. szept. 14. 16:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Dm-be lehet kapni sószappant. Üsd be gugliba, ott bővebben olvashatsz róla.


Én a kipattogott combomra szaliciles alkoholt (Spiritus salicylatus) használok. Miden nap fürcsi után kis vattakorongra ráöntöm, és úgy kenegetem be. Ha dokival kiíratod úgy olcsóbb.

2011. szept. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én apa borotválkozás utáni arcszeszével szoktam áttörölgetni a mellkasomat (egy barátomtól kapott tipp), és tényleg hatásos! Azóta szebb lett a bőröm, kevésbé pattis.
2011. szept. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem használok semmilyen szappant, kizárólag tiszta vízzel tisztítom meg a hátamat, mellkasomat, felkaromat, arcomat. Miután megszáradtam, diófa leveléből készült teával áttörölgetem ezeket a részeket. Nekem ezzel a módszerrel kb. 5-6 hónap alatt elmúltak a pattanásaim, pedig azelőtt borzasztóan néztem ki. Most is kijön néha egy-kettő, de sokkal szebb a bőröm. Mielőtt nem hallottam a dió áldásos hatásairól, mindenféle arctisztítóval, garnierrel, niveával, vichy-vel, clean&clearrel próbálkoztam, de egyik se segített, sőt szerintem csak rontottak a bőröm állapotán, ezeket nem ajánlom, sőt még a bőrgyógyász által felírt krém se ért semmit sem.
2011. szept. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
jujj nekem is volt ilyen aztán rájöttem ha egyáltalán nem nyúlok hozzá akkor elmúlik a barátnőmnek is ajánlottam és neki is bevált. :) szóval ne nyomkodd ennyi a titok ;)
2012. márc. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!