Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötétbarna hajat ki lehet...

Sötétbarna hajat ki lehet világosítani leszívatás és ammónia-mentes hajfestékkel? Szőkítés roncsol, miben más mint a szívatás?

Figyelt kérdés
2011. szept. 16. 07:36
 1/2 anonim ***** válasza:
8 évig voltam fekete. Fodrász kétszer leszívta, valami kék koktél nevű radírozó szerrel, akkor már szép világos barna lettem (sajnos enyhe vörös beütéssel, mert ugye a feketében nagyon sok vörös pigment volt). Szőke melírt akartam bele, így a melírozandó tincseket újra le kellett szívni, de azok most gyönyörű szőkék, nem sárga, nem vörös, s z ő k e :D Nem tagadom, kellett vágni a hajamból, meg is törte ugyan, de valamit valamiért. Ha ezt nem vállalom, akkor maradtam volna fekete, vagy vártam volna x évet, amíg lenő (na neee). Most kezelem a hajam olíva olajjal (mosás előtt bekenem főleg a végeket, egy óra múlva hajmosás), majd tejes balzsamot teszek rá (fodrász-kellékesben kapható, nagy tégelyes, valami ezer ft volt, és isteni). Nagyon tetszik az új hajszínem, a férjem szerint jobban is áll, és egyáltalán nem bántam meg. A hajam meg majd helyrejön, annyire nem vészes :) MIdnenképpen fodrásszal csináltasd, otthon ne kísérletezz, nem éri meg. Jah, és nem drága mesterfodrásznál voltam, egy sima mezei fodrász csinálta nekem, jó áron.
2011. szept. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Elsővel egyetértek! :)

És ne szivasd hanem majd fodrász leradírozza! Én sötétbarnából vok most világos barna....ám lehet visszatérek(de ez mellékes most) :D


21L

2011. szept. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!