Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy szerezhetném vissza a...

Hogy szerezhetném vissza a hajam eredeti színét?

Figyelt kérdés
A nyáron eléggé kifakult a hajam :-S. Sötétbarnából közepes barna lett. Mit csinálhatnék vele, hogy újra sötétbarna legyen? Van valami természetes megoldás? Ha lehet, nem szeretném befesteni. Esetleg télen visszanyerhetem az eredeti színét, vagy már örökre ilyen marad?
2011. szept. 16. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Próbálj ki valamilyen barna hajra való sampont. Én eddig a Gliss Kurt és a Balea barna hajra való samponját és balzsamját használtam. Az én hajamra (közép barna) a Balea vált be jobban. Gyönyörű fényt ad a hajnak és szerintem némi színező is van benne, de ne egy festékszerűt képzelj el.

Szerintem egy próbát megér, nem olyan drága.

2011. szept. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szia!:) hallottam hogy dióval, és kakaóval ( azzal az igazi sötéttel ) lehet barnítani a hajat, nézz utána a neten ha érdekel :)
2011. szept. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Van fodrászkellékesben hajszín kieemelő sampon...ha barnát veszel azzal úgy sötétebb lesz szerintem.De kipróbálhatnál 1 zacskós hajszínezőt attól semmi baja nem lesz hajadnak :)
2011. szept. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyébként szerintem visszanyeri a színét..
2011. szept. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!