Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon fehér vagyok és barnuln...

Nagyon fehér vagyok és barnulni szeretnék, adtok tippeket? 22L

Figyelt kérdés

Nagyon sok anyajegyem van (több, mint 2000), ezek közül sok olyan is, amit már le akartak operálni, mert rákra hajlamos. Pedig csak 22 éves vagyok :( Emiatt egy percet se voltam napon már évek óta szabad bőrrel, olyan vagyok lassan, mint egy albínó. Szeretnék valami krémet találni, ami napozás és szoli nélkül is barnít rendesen, valamint árban sem veri az egeket (2-3000Ft maximum).

Segítenétek?


2011. szept. 17. 10:33
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
menj szoliba,az a legjobb
2011. szept. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
önbarnítós testápoló, pl dove vagy a johnsons. csak arra figyelj, hogy az alap bőrszínednek megfelelőt válassz, és egyenletesen kend el. utána meg moss kezet.
2011. szept. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Eszembe sincs szoliba menni ilyen bőrrel :) Bocsi, de még élni akarok, rákmentesen.
2011. szept. 17. 10:53
 4/8 anonim ***** válasza:

igaza van a másodiknak :)


amúgy nekem is sok anyajegyem van és hófehér a bőröm,és én még barnulni se tudok :'D


komolyan,ha kifekszek a napra,fehér maradok,vagy ha esetleg 1-1,5 órával tovább maradok kint,akkor nem barnulok csak pirulok ://


de nekem tetszik a fehér bőr :P


13l

2011. szept. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kerestem már ilyen testápolókat, de sehol nem találok. Nem lehet, hogy kivonták őket a forgalomból? :O
2011. szept. 17. 11:25
 6/8 anonim ***** válasza:

hát nem hiszem ://


nővérem is vett nem rég egy ilyen önbarnító krémet,majd megkérdezem tőle hogy milyen :)

2011. szept. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
dm, rossmann vagy tesco
2011. szept. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindenhol vannak önbarnítók, kb ilyen árban amit írtál. Próbáld ki, de ne várj tőlük csodát, nem olyan lesz az eredmény, mintha napoztál volna. Kend el alaposan, de még így is foltos lesz majd néhány helyen a bőröd, úgyhogy vigyázz. Meg arra is, hogy mindenhova kenj, mert az béna, hogyha a lábad kezed barna, a nyakad meg a fejed pedig világít. Hogyha foltos leszel tőle valahol, akkor dörzsöléssel lejön. Sok sikert :)
2011. szept. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!