Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik az a program, amivel...

Melyik az a program, amivel meg lehet nézni, hogy milyen stílusú és színű haj áll jól valakinek?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, például beilleszted a képedet valahova és akkor van sokféle színű, stílusú (hosszú göndör, vállig érő egyenes, fekete, gesztenyebarna...stb) haj és azt "rátudod tenni a fejedre". Jobban nem tudom megfogalmazni, remélem értitek mire akarok vele utalni.


Ugyanis, szeretném megnézni, hogy hogy áll nekem egy "hajfajta", mert akkor azt megcsináltatnám :)


Lehet, hogy butaság, nem nagyon értek ehhez, szóval ne támadjatok légyszi!! :)


2011. szept. 17. 23:06
 1/4 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne...az egyetlen problémát abban látom, hogy nincs biztosíték hogy nem élnek visza a képeddel, ha már egyszer feltöltötted...
2011. szept. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én pár éve csináltam ilyesmit a taaz.com-on.
2011. szept. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
úgy emlékszem, hogy a femina.hu-n is lehet :)
2011. szept. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, most hogy így írtad első válaszoló... de csak van valami védelem, hogy nem csinálnak semmit vele... :/


Köszi :)) Majd megnézem az oldalakat!

2011. szept. 18. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!