Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Száraz hajra van valami...

Száraz hajra van valami módszer? Tudom hogy sok mindent írnak de nekem olyan kéne ami tényleg jó tehát amit már kipróbáltak és tényleg működött!?

Figyelt kérdés

Göndör a hajam és nagyon ugy áll mint a széna pedig olyan jólenne ha rendes göndörlenne krém vagy pakolás vagy spré vagy akármi jólenne!? 16/f



ilyetszeretnék :D :$ : [link]


2011. szept. 17. 23:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Kérd ki a fodrászod véleményét. Ő látja, hogy milyen hajtípusba tartozol, és tud neked tanácsot adni. Mellesleg a fodrászok tényleg jó termékeket használnak, nem olyat amit meghirdetnek a tv-ben és mégsem ér semmit..
2011. szept. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen csak az a baj, hogy ő hátrarakta nekem és azt monta addig úgy hordjam amég meg nem nő, dehát 16 éves fiúk nem szokták úgy hordani :(
2011. szept. 18. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!