Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért nem tetszik sokaknak a...

Miért nem tetszik sokaknak a fehér bőr?

Figyelt kérdés

a suliban szellemnek csúfoltak és amikor megkérdeztem,miért,azt mondták hogy mert rusnya vagyok


ezért elkezdtem félni az emberektől és már ott tartok hogy az utcára se merek kimenni mert félek hogy mindenki engem bámul hogy milyen ronda vagyok :S


és utána megkérdeztem az egyik srácot msn-en hogy miért csúfolnak??


erre elkezdi,azért mert fehér a bőröm


az egyik az hogy ha akarnék,se tudnék barnulni,mert ha kifekszek napozni,fehér maradok,esetleg ha másfél-két órával tovább maradok kint,akkor se barnulok csak pirosodok


ráadásul sok anyajegyem is van ezért egy csomó naptejet magamra kell mindig kennem mikor kifekszek egy fél órára napozni


és a másik az hogy én szeretem hogy fehér a bőröm de egy csomó mindenki mondja hogy jajj de undoritó a fehér bőr meg hogy az a szép ha barna valaki


de mi nem tetszik benne?


tényleg ennyire ciki hogy fehér vagyok?


13l


2011. szept. 18. 16:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is fehér bőrű vagyok de hozzá vörösesbarna a hajam én meg vagyok vele teljesen elégedve, annak ellenére, hogy én is azt tapasztalom, hogy tényleg sokaknak nem tetszik sőt egyenesen undorodnak tőle mikor rám néznek lenézően néznek rám. De nem fogok megfelelni senkinek csak is magamnak, mert nekem tetszik és más miatt nem fogok menni napozni se szoliba, hogy a nekik tetsző barna színű legyek. Nem azért szép a barna bőr is, de én minden bőrszínt szépnek tartok. Senki sem tehet arról, hogy milyennek születettek de hát sajnos vannak ilyen primitív emberek, akik a nem tetszésüket így nyilvánítják ki.

Egyébként nem ciki csak a médiából ezt (is) ontják az emberek fejébe, hogy jaj szoli, napbarnított bőr stb..

És akkor már ez lett a divat.

A lényeg az, hogy valakinek úgy fogsz tetszeni ahogy vagy. Megutálni magad más hülye miatt nem érdemes.:)

Hidd el.

2011. szept. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez egyáltalán nem ciki. Mostanában tényleg a barna bőr a divat, amiért néhány lány a szoláriumban törzsvendéggé vált, de hidd el, sokkal többet ér a bőröd annál, hogy tönkretedd. Ha nem barnul, akkor nem. Esetleg menj el egy bőrgyógyászhoz és kérdezd meg ott is.

Nekem is fehér a bőröm, és gyakran mondják h hulla vagyok, de én ilyenkor visszakérdezek, hogy "És ez fáj neked?" És ennyi. Én nem teszem magam tönkre más kedvéért.

2011. szept. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

16:42 köszi :))


mondjuk ez igaz,a tv-ben is mindenhol azt beszélik bele az emberekbe hogy húúú napbarnított bőr így meg úgy,a fehér bőr meg béna,meg minden!...pedig nagyon nem

2011. szept. 18. 16:46
 4/9 A kérdező kommentje:

16:46 köszi neked is :)


hát ez is igaz,csak nem fogom elcseszni a bőrömet szolizással :/

2011. szept. 18. 16:47
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Figyeld meg, azok akik ma szoláriumba járnak a gyönyörű szép természetellenes sárga bőrért (csak mert az a divat)minden héten vagy kétszer, majd 30 évesen ( sőt már előbb) úgy fognak kinézni mint a múmiák, eredeti életkoruknál ha mázlijuk van csak 5évvel fognak többel kinézni, és akkor a szép sárga színük már senkit nem fog érdekelni:)Csak fiatalon még erre nem gondolnak, de ne aggódj, hamar jelentkeznek az első szépség hibák.. fognak ők még sírni.
2011. szept. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is fehér bőrű vagyok és szintén alig tudok barnulni valamit. Néha engem is cseszegettek ezzel, de visszavágtam vele, hogy régebbi időkben (pl. a középkorban) pont hogy a barnább bőr volt a ciki, a rusnya, mert fehér bőrűek voltak az úrikisasszonyok, a nemesek, barnák pedig a szolgálók. És ez tényleg így van :) Hidd el, előbb fognak bőrrákot kapni, addig meg csak nyugodtan legyenek tucat barnák ;)
2011. szept. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem jobban tetszik a fehér bőr, mint a barna, alig várom, hogy kikopjon a színem és szép fehér legyen, nem tudom, hogy nézhetsz ki ,de nem gondolom, hogy valakit a bőrszíne miatt kéne csúfolni, bár gondolom akik csúfoltak nem lehetnek több 13 évesnél, majd kinövik, ne törődj velük.


16/L

2011. szept. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszik a fehér bőr. Mondjuk a saját bőrömet utálom, akartam önbarnítót használni meg szolizni, de meg is bántam, inkább maradok ennél bármennyire csúnya és "hibás".

Ha valakinek hófehér porcelánbőre van és nem szeplős és nem látszanak át úgy az erei mint nekem akkor gyönyörű.

Szánalmas, ha valakit emiatt csúfolnak. Sajnos elterjedt a szolisk*rva trend, de amellett hogy káros, szerintem undorító is.

2011. szept. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :)


mondjuk igen,ez meg a másik hogy pár év múlva úgy fognak kinézni mintha legalább 10 évvel idősebbek lennének...ennyit ér a szolizásuk


17:28 majdnem :D 14-15 évesek

2011. szept. 19. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!