Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan nyerhetném vissza az...

Hogyan nyerhetném vissza az eredeti hajszínemet?

Figyelt kérdés

kb. 2-3 éve festem a hajam.

elsőnek volt teljes szőke, most pedig sötétbarna!

Szeretném visszakapni az eredeti (sötétszőke) hajszínemet.


lenövesztéssel lehet csak?


vagy valami más módszer?

(minden érdekel)


(lehet h hülyeséget fogok mondani : De egy barátnőm mondta, hogy fodrász letudja szivni róla a hajfestéeket és eredeti lesz.)ez lehetséges?


Ötleteket,tippeket várok:)

Köszönööm:)


2011. szept. 18. 18:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem is volt már szőke, barna, padlizsán, vörös, de az eredeti sötétszőke. Fodrász le tudja szívni, vagy radírozni, vagy visszaoxidálni a festéket, több szer és módszer is van. Oxy Reload, Effassor, oxi por, stb. Nekem Oxy Reload-dal csinálta, most világos szőke festett hajam van.


Egyébként ha az eredeteit akarod, ajánlom az Oxy Reload-os hajszínleszedést (ez kíméletesebb mint a sima leszívás) de mivel ezzel nem lesz rögtön (a többivel sem!) a saját színed, mert az lehetetlen, rá kell festenie a fodrásznak egy, az eredetivel megegyező hajszínkeveréket, ha ügyes jól kikeveri. És ahogy nő le, nem kell már festegetned, nem fog annyira elütni. Idő-és pénzigényes (nekem 3-szor kellett mennem, közel 40 ezer forint volt) de megéri.

2011. szept. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
előző írta az efassort én is hallottam róla jókat ezért hétvégén kipróbáltam hát valami tragédia a lenövésemet kiszívta ocsmány vörösre a többi meg maradt a festett hajszínem...úgyhogy tapasztalatból abba ne is gondolkodj :S
2011. szept. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az elsőnek igaza van egy kíméletes szőkítés után simán visszalehet festeni a te természetes színedre.Viszont valószínűleg egyszer nem lesz elég mert egy idő után ledobja a színt és kifakul.Mindenképp fodrásszal csináltasd és mond h a barna előtt szőke voltál.
2011. szept. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!