Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rövid hajam van és gondolkozok...

Rövid hajam van és gondolkozok rajta, h bolondballagásra befestetem. De sajna nem tudok a hajfestésről semmit. Hol tudom befestetni? Mennyibe kerülne? Mennyi idő után jönne ki? Mert ugye másnap rendes ballagás. Beavatnátok ilyen dolgokba?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 25. 16:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Gondolom kimosható festékre gondolsz. Ha másnap rendes ballagás és ugyanolyan hajat akarsz, mint amilyen volt, akkor szerintem nem érdemes befesteteni, mivel még a kimosható festékek sem jönnek ki egy nap alatt (1-2 mosással). Ha mégis emellett döntesz, akkor főleg a hajszíned számít: ha világos a hajad, akkor minden szín befogja, de ha sötétebb, akkor világosabb hajszíned az eredetinél semmiképp sem lehet.

Remélem segítettem!:)

2009. ápr. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Nos igen,a kimosható festék sem jön ki egy hajmosás után.Az árak pedig attól függenek,hogy hol veszel festéket,milyet,kivel csináltatod meg..stb.Lehet jobb megoldás lenne,ha valami fújós festéket vennél.Ilyeneket is árulnak hajra és az kijön egy alapos hajmosás alkalmával.A színválaszték pedig elég nagy.Hasznos hozzászólás volt remélem. :)
2009. ápr. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Végülis sötétbarna hajam van...:S

Igen, ez lett volna a fő kérdés, hogy van-e egyáltalán értelme...

És mi van a színes festékekkel? Azt hogy lehetne?

2009. ápr. 25. 17:02
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem vegyél ilyen hajrafújható színes spay izét:) Nem tudom a nevét de mi sokat használtuk a suliban főleg farsangkor meg ilyenek. Az egy mosással kijön de ha bolondballagásra kell akkor gondolom nem szőkét akarsz amit én mondta abból van zöld, rózsaszín, kék, piros stb.:)

Sötétebb hajra is nagyon jó.

2009. ápr. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát elnézést annyira benéztem az előttem lévő hozzászólást hogy ugyanazt írtam én is, sajnálom:(
2009. ápr. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Semmi gond :)

És olyat bármelyik fodrász boltba lehet kapni? Mennyibe kerül? Több márka van?

2009. ápr. 25. 17:30
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, ilyen fodrászüzletekbe bemész elmondod hogy mit szeretnél és tudni fogják:) szerintem olyan 1000ft körül lehet.
2009. ápr. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!