Hogyan kell szolizni?

Figyelt kérdés
Igazából arra vagyok kíváncsi hogy ha szoliba akarok járni rendszeresen,és még nem voltam.Akkor hogyan kezdjem el és hány percet? Fehér bőrű vagyok de nagyon hajlamos vagyok barna lenni,sőt fekete! :D De hófehér vagyok.Hány percet kell bent feküdni? meg ilyesmi. Életemben nem votlam szoliba? És oda anyaszült meztelen kell menni? vagy fecskébe? Tudom hogy most következnek a le ugatások,hogy elmaradott,meg arom,meg faszhfej stb...de értelmes válaszokat kérek.
2011. szept. 24. 00:19
1 2
 1/12 Stefco válasza:
14%
nyáron kifekszel a napra...de egy ilyen kérdés után talán jobb lenne ha télen kezdenéd este 8 után:)
2011. szept. 24. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia....megröhögtettél....mikor odaértem,hogy fecskébe...SASban is mehetsz,csak nehogy megtollasodj:-))

Én nem vagyok gonosz,meg nem foglak leugatni,csak humorból írtam:)

Tehát,ha fehér a bőröd,akkor óvatosnak kell lenni,fokozatosan kell csinálni,előszőr csak maximum 5 percre befeküdni(ha állószoláriumba mész,nehogy befeküdj,furán néznél ki ahogy ott kuporogsz a szoli aljában:-))..tehát vagy álló,vagy fekő szoláriumba mész.Személy szerint én állóba mentem,mert nem tetszett tulságosan,hogy a fekvőben a testem egy nagy felülete hozzáér az üveghez,amihez már sokak teste simult oda,és nem lehet tudni,milyen finomságokat kapsz el valakitől.

Tehát az állót én higiénikusabbnak tartom emiatt.Ott kapsz egy szelet papírt,és arra kell ráállni.Nem tapicskolsz semmin,nem lesz gombás a tappancsod.

Hozzáteszem,hogy amikor én voltam a fekvőszoláriumban,nem volt még ilyen letéphető nylon szerű valami,amit be lehet tenni a gépbe,tehát a bőröm mindenképp érintkezett az üveg felületével,és hiába van odatéve a tisztító spray,én nem bíztam benne,hiába csináltam a törlést én magam.

Anyaszült meztelenül érdemes,azért,mert ha van rajtad valami(fecske pl,vagy tanga-fiú vagy?),akkor meg fog látszani a nyoma,mert úgy barnulsz majd,és vicces tud lenni,ha majd látszik,hogy hopp,ott volt rajtad valami,mert ott meg hófehér maradsz:))

Én már láttam olyan szoláriumozott lábat,hogy meglátszódott a fa.szin a zoknijának a helye,hát kitört belőlem a röhögés:)))

Ha megengedsz egy megjegyzést-én imádom a fehér bőrt,én is csak kényszerből mentem el a szoliba(szüleim azt mondták,hogy vagy elmegyek pár alkalommal,vagy nem engednek el nyaralni,mert akkor majd ott fogok leégni nagyon rondán,és hirtelen,tehát a szolinak megelőző hatása volt szerintük),eszembe nem jutna elmenni újra,a fehér bőr ajándék,tessék szeretni,és tisztelni:)

Nehogy tulzásba vidd a szolit,ott is le lehet égni,mint a napon,és nagyon fájdalmas tud lenni:(

Ajánlanak sokan krémeket szolihasználat előtt,érdemes megfontolni!Ha barna szeretnél maradni,akkor heti 1 alkalommal mindenképp szolizni kell.

Hát sok szerencsét vele,és nagyon óvatosan és megfontolva tedd!Anett

2011. szept. 24. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
37%
az a szar a szoliba hogy nem barna lesz tőle az ember hanem naracs sárga
2011. szept. 24. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
47%

szia, a bunk0 válaszadókkal ne foglalkozz..

ha legelőször mész MAX 5 PERCRE MENJ!

(feszülős) boxerban vagy ha van fecskéd mehetsz abban is ha akarsz a szoliba. De ott lesz a szolis ha őt megkérdezed, mindenben segíteni fog és normálisan elmagyarázza amit kell :)

jó barnulást ;)

2011. szept. 24. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
69%

nem akarlak elkeseríteni de ha nagyon fehérbőrű vagy akkor hiába fogsz járni ne lesz tartós a szined..

én is fehérbőrű vagyok hiába jártam alig maradt meg a szinem...

2011. szept. 24. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Igen,fehér bőrű vagyok de nem az a vakító fehér. :) a nap ha meg kap ,pikk-pakk barna leszek, tehát bőrfestékből van nem kevés :) anyaszült meztelen én szégyellek lenni bárhol,mi van ha van rejtett kamera? :O :D meg ilyenek.Aki a regényt írta,tehát Anett, annak köszönöm a részletes felvilágosítását,el mehetnénk vacsorázni valamikor ;) :P 22/F nagyon szimmetrikus és sportos test alkat,kicsit alacsony (171cm) :) kinézetre meg olyan vagyok 80%ban mint VV Béci bár nagyon nem kedveltem a pasast.Na nem tudom,majd meg látom szolizok e...lehet nem megyek inkább, jó vagyok én fehéren is.
2011. szept. 24. 15:15
 7/12 anonim ***** válasza:

Menj a kiwisunba,egészséges napozás!! Én mikor eleinte kezdtem elkövettem azt a hibát,hogy fecskében feküdtem be,aztán rájöttem nem jó mert megizzad a feneked is és hát had ne ragozzam:D ezekután anyaszült meztelenül ugrottam egy fejest a szoliba és úgy sütettem magam. Ha elsőre mész elég 5 percekre menni ha már van egy kis alapszined mehetsz 10 percre is.Egy héten kétszer 10 percre bőven elég menni,sőt talán még kicsit sok is.

Jó barnulást!

2011. szept. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Itt Anett,szia,nagyon szivesen,kedves vagy,de nem mai csirke vagyok már sajnos,a 40-et ütögetem alulról.Ráadásul a női nemet preferálom,és kancsal, púpos is vagyok,kinézetileg komoly kihívásokkal küszködöm,ráadásul könnyebb átugrani,mint megkerülni,az az igazság,nem szeretnék álmatlan éccakákat okozni semmiképp:-)))

VV Béla..ne,inkább ne is beszéljünk róla,nagyon a púpomban volt a gyerek:)

De neked jó szolizást,és óvatosan!:)

2011. szept. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hehe..,hát ha Te Anett vagy ,akkor én meg Van Damme:D
2011. szept. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Pedig Anett vagyok még mindig:)

Nem mindig kell komolynak lenni kedves Jean:)Nem?

2011. szept. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!