Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tapasztalatok az Erzsébet...

Tapasztalatok az Erzsébet Királyné Szolgáltató és Kereskedelmi Szakközépiskola és Szakiskola fodrász és kozmetika tanműhelyéről Pesterzsébeten?

Figyelt kérdés

Minden érdekelne, ott tanulók, és vendégek tapasztalatai is.


Előre is nagyon köszönöm.


2011. szept. 24. 15:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia én Debrecenbe vagyok fodrász tanuló a diószegi sámuel tanszalonjába tehát nem mesternél vagyok,az igazat megvallva semmit se tanulok,szóval érdemesebb Mesterhez menned csak az viszont drága :/

Nem akarlak elkeseríteni de az iskola szalonja az azért van hogy termeljen a sulinak,őket nem érdekli hogy megtanulod e a szakmát .....

20/F lehendő fodrász :)

2011. szept. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

én oda akartam felvételizni és amint bementem szó szerint (már bocsánat) kurv*kkal volt tele. mindenkin műköröm, hosszú póthaj, magassarkú. ahogy hallottam őket beszélgetni, a stílusuk se lehet másmilyen... mellesleg amikor bementem a tanárok közé elég bunkón és lekezelően viselkedtek velem. (matekból nem vagyok túl jó és ezt feszegették)

amint kijöttem, tudtam hogy én ide biztosan nem fogok járni...


viszont ha te is ilyen stílusú lány vagy akkor tetszeni fog. nekem ez túl sok volt...

2011. szept. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, nyilvánvalóan nem erre van szükségem a dolgok ilyen állása mellett. :D
2011. szept. 24. 16:55
 4/7 anonim válasza:

én ott tanulok, ez a második évem, és tényleg olyanok mint ahogy a második válaszoló leírta. én elég különc vagyok ott, van egy kettő aki még a normális kategóriába tartozik bár olyan ember nincs akivel úgy teljesen szót értenék. de van jó is ebbe a suliba.:) az hogy mivel lány suli, sokkal nyugodtabb és ritkán vannak olyan civakodások mint más sulikban.(verekedések a folyosón, káromkodások, stb) amit nagyon utálok az az, hogy reggel mikor bemegyek sokszor alig látok olyan füst van,mert a wc-be dohányoznak és ömlik..pedig januártól már meghozták azt a törvényt hogy tilos az iskola minden területén, a tanároknak is és az iskola 100 méteres körzetében dohányozni.hát ezt képzelhetitek hányan tartják be.:D a tanárok egyébként szerintem rendesen a java, van két tanár akiket egyáltalán nem birok. ezek azok a tipikus olyan emberek hogy mivel ők a tanárok akkor a diák hülye. meg egoisták. szal volt olyan hogy az egész osztály nem tudta kiolvasni hogy mi van a táblán, szépen megkérdezte valaki és a tanár meg hogy elég nagy baj van ha ezt nemtudjátok kiolvasni, menj el szemészetre....:D

ha gondolod írj privit, mesélek ha érdekel..:D

2012. jan. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 samara20000 válasza:

Én most oda járok ez az első évem. Elöször azt hittem minden hu de jó lesz de nagyot tévedtem. Sok a nyávogos liba, akik bunkók, kibeszélnek a hátad mögött, szart kavarnak stb.

Az osztálytársaim is eléggé bunkók de vannak közöttük nor álisak is. Nálunk azt osztályban volt már verekedés is civakodás, feszült az osztály légköre. A tanárok között vannak jófejek de vannak olyanok is akik nem a kedvenceim közé sorolhatóak. Már lassan 3 hónapja nincsen biológia tanárunk. A legjobb amikor órán nem tudok figyelni mert a hátam mögött pofáznak és énekelnek. Egyeáltalán nincsen szigot se fegyelem. Ha van kérdésed vagy bármi irj privit és válaszolok.

2015. nov. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 sara542 válasza:
Engem is érdekel,aki tud,segytsen kiirtam a kérdést is
2016. márc. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szemét tanárok akiknek a diplomáját el venném mert nem alkalmas a tanításra



Az igazgató nő hát le se merem írni...(enyhe diktátor beütés)


Tanárok


Szemetek,tisztelet a kivetelnek


Vannak rendesek is csak kevés a rendes tanár


A legtöbb pofára osztályoz szemét,és gonosz


Igyekezet ellenére se nagyon hajlandóak a kegyelem 2est megadni még akkor se ha látják az igyekezetett a 2 es megszerzéséért..



Párom (jár) járt oda hát mesélt dolgokat sokszor kellett Vigasztalni biztatni



Nem ajánlom..

..Habár eleve a magyar oktatás a Bányász béka segge alatt van

2022. jún. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!