Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen indokkal mondjam le a...

Milyen indokkal mondjam le a kozmetikust? Lent.

Figyelt kérdés
Arról lenne szó, hogy a múlt héten kértem időpontot (arctisztításra), de pénz miatt le kell mondanom. Meg mondjam neki így, hogy most nincs rá pénzem? Vagy mit mondjak? Egyébként én még nem dolgozom, gyerek vagyok csak most ezt jelenleg nem engedhetem meg magamnak.
2011. szept. 25. 15:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Miért kéne bármi indíték? Nem az anyád. Miért kéne indokolni?

Felhívod és megmondod, hogy nem jó az időpont,majd jelentkezel.És kész.

2011. szept. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
na ja, nem vagy elkötelezve hozzá, ha még azért nem mennél, mert találtál jobbat, akkor sem vagy köteles beszámolni.
2011. szept. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azért nem így működik,főleg,ha van időpont.De felhívod,hogy külső okok miatt nem tudsz elmenni.Nem fog kérdezni semmit,de a következő időpont kérésnél elvállal.Ugyanis megteheti,hogy nem ad több időpontot és nem vállal többet.
2011. szept. 26. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Elfog vállalni máskor is, ugyanis már egy ideje hozzá járok.
2011. szept. 26. 07:13
 5/8 anonim ***** válasza:
Az csak egy dolog mióta jársz hozzá.Ő egy szolgáltató,azért ezt ne felejtsd el,de a törvénykönyvben benne van,hogy akár a következő kezelésnél a mostani 10%-át felszámolhatja.Nem kell kiteregetni a dolgaid,de illik normálisan lemondani.
2011. szept. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2. válaszoló vagyok, nem is azt mondom, hogy ne szóljon neki, mert az bunkóság, de nem kell kiteregetni.
2011. szept. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Csak hát kereszt anyum is ismeri, és gondolom nem haragudna meg miatta. Na szóval felhívtam, és mondtam neki, hogy közbejöttek dolgok, suli miatt is úgy hogy majd valamikor bemegyek hozzá személyesen és megbeszéljük.
2011. szept. 26. 15:27
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam,hogy puncsolni kell csak azt,hogy normálisan tudjon róla.Ez így megfelel.Valamint ne verjen rád plusz költségeket sem.
2011. szept. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!