Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bőrproblámák,23 évesen, ez...

Bőrproblámák,23 évesen, ez normális? Nektek hogy volt? Lehet lelki eredetű?

Figyelt kérdés
Pattanásaim, és mitesszereim is vannak még mindig... Utálom őket... Nagy, bőr alatti is kijön néha-néha. Nem kellett volna már elmúlniuk? Lány vagyok amugy.
2011. szept. 25. 16:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem 20 évesen vannak még mindig, hormonprobléma lehet, kaptam rá fogamzásgátlót, elvileg 2 hónap múlva elmúlik... Nem tudom te szedsz-e ilyet, de érdemes megnézetni nőgyógyásszal meg bőrgyógyásszal is...
2011. szept. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ne már hormonprobléma... Fogamzásgátlót sose szedtem, nem is szeretnék... Barátnőmnek felborította a hormonháztartását, aztán az miatt kellett kezelni.
2011. szept. 25. 16:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia, én 22 éves vagyok és nekem is elég sok és mély pattanàsom van, az elöttem szolo mar irta, hogy hormonproblema is lehet a hatterbe, nekem pcos-em van es attol van, a fogamzasgatlo csak a tuneteket enyhiti de attol meg az alapproblema megmarad sajnos.
2011. szept. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ám köszi a tippet, csak tényleg nem szeretek ilyen mesterséges módszerekkel próbálkozni.
2011. szept. 25. 16:14
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor marad igy, ahogy van, mit csináljak. Ez jutott.
2011. szept. 25. 16:16
 6/7 anonim ***** válasza:
Màsodik vàlaszolo vagyok, a mestruaciod rendszeres? Lehet, hogy csak egy kis dieta kellene, cukormentes, az is eleg sokat segit es igyal jo sok vizet.
2011. szept. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja igen nekem akkor is több van mikor több cukrot eszem (de alapból nem eszem olyan sokat, tehát nem ez a fő oka), szóval megpróbálhatod a diétát is.. De dokihoz azért érdemes elmenni, valószínű többet tud mondani mint itt pár ember látatlanban... Aztán nem muszáj tablettát szedned, de lehet tök más oka van...
2011. szept. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!