Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kipirosodik a fejbőröm, mit...

Kipirosodik a fejbőröm, mit tehetek?

Figyelt kérdés

Az a gondom, hogy legyen akármilyen idő [tavasz, nyár, ősz, tél, kellemes, hűvös stb.] mindig kivöröslik a fejbőröm. Még megértem, ha kicsit kedvezőtlenebb az idő neki, pl mikor fúj a szél vagy alig pár fok van [<--hordok sapkát ilyenkor, nem baseballt inkább az a lezserebb fajtát]iskolában is sokszor megjegyzik, szóval eléggé szembetűnő. Szeretném kicsit ellenállóbbá tenni a fejbőrömet, hogy jobban bírja a strapát. Nincs túl nagy loboncom, könnyen lelapulok, vékonyszálú ... nem szerencsés:/ Szerintetek mi okozhatja, és mivel lehetne enyhíteni, megszüntetni?


16/L


2011. szept. 26. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Valami hajformázó,smapon az oka.Irritálja a fejbőrt.Mit használsz?Vagy hajvasallás?
2011. szept. 27. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát hajat vasalok, de az fejbőrt miben károsítja? sampon ökonet sampon, attól biztos nem, régebb óta használom, korábban nem volt gondom vele.
2011. szept. 27. 22:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Hogy húzod!Ahogy befogod és húzod végig a szálakon,húzod a fejbőrt is.Ugye nem annyira,hogy fájjon esetleg.De attól ez a pirosság még kialakul.
2011. szept. 28. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Úgy szoktam hajat vasalni, hogy kifésülöm először (mindig megfogom hajtő fölött a hajam, hogyha van gubanc, ki tudjam fésülni, anélkül, hogy húznám, aztán hajvasalónál úgy szoktam, hogy fésülöm közben közvetlenül vasaló előtt.
2011. szept. 29. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!