Milyen melír legyen?

Figyelt kérdés

Közepesen barna hajam van.. váll fölé ér. Melírt szeretnék bele, de nem tudom milyen szín állna jól.:/

Hosszúkás arcom van, ha ez kell hozzá. Bár nem hinném.

Szóval, vagy vörös-lila(sötétlila) párosítást szeretnék vagy szőkéset vagy vörös-kéket.

Ne kérdezzétek mért, csak azt tudom, hogy már egy ideje szőke melírt szeretnék. És most megváltozott, már a vörös tetszik jobban, de a szőke is valamennyire. Ja és, ugye képeket is nézegettem, hogy melyik hogy néz ki meg minden.. És akkro fogott meg a vörös-lila párosítás.

S milyen formátumban legyen benne? Én ugy gondoltam, hogy pl. kb 2cm vörös félcm lila.. :) Szerintetek?


2011. szept. 27. 14:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
.nekem is ugyan ilyen hajam van és egyszer megkérdeztem a fodrász barátnőmet hogy milyen melír álna jól és azt mondta hogy inkább csak egy csíkot rakassak bele mert ugy zsufolt lesz a hajam és hát megfogadtam :)(: Most egy liás rózsaszín csík van rakava :D
2011. szept. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ohh.:) Nem is hangzik rosszul..:)

És mekkora legyen az a csík?^^

2011. okt. 4. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!