Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Green Peel -gyógynövényes...

Green Peel -gyógynövényes mélyhámlasztás- előtt használni kell valamilyen kezelést vagy kúrát?

Figyelt kérdés
A kezelés előtt bekell e szereznem valamilyen kenceficét, hogy hatásosabb legyen a végeredmény? Ill. szükséges e bemennem kezelés előtt (mondjuk, hogy megvizsgálja a bőröm)?
2011. szept. 28. 06:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Remélem, nem saját magad akarod ezt a kezelést csinálni?!?!? Mert igencsak nagy veszélye van, hogy utána tele leszel mély hegekkel, amiket utána többé nem igen lehet rendbehozni. Ezt még kozmetikusok sem mindenhol tudják végezni úgy, hogy ne ártson, csak egész kevesek.
2011. szept. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Figyi.Én kozmetikus vagyok és nagyon nem ajálom, hogy magadnak csináld mert megjárhatod és teli lehetsz mondjuk jó kis pigmentfoltokkal, szeplőkkel, hegekkel.Mélyhámlasztáshoz kozmetikus vagy bőrgyógyász kell és nem otthoni kuruzslás.Szóval bekell menni beviszgálják a bőröd és ők megcsinálják.
2011. szept. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Jaj Isten ments, hogy én végezzem a kezelést!!!! :)

Csak láttam olyan termékcsaládot, melyet úgy reklámoztak, hogy a green peel előtt és után is kell használni... Arra gondoltam, talán azért kell előtte is kenni valamivel, az arcom,hogy hatásosabb legyen a kezelés...

Természetesen megfelelő szakemberre szeretném bizni az arcom!!! (és én nem számitok annak):D

2011. szept. 29. 03:38
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha akár szakemberrel is akarod csináltatni, akkor vele beszélj, hogy elötte meg utána szabad-e egyáltalán valamit használni, ugyanis hiába reklámozzák ilyen cimszó alatt, sokkal többet árthat, mint amennyit használ.

Tudomásom szerint ugyanis már elötte is egy ideig nem szabad SEMMILYEN kozmetikumot használni, söt még az sem mindegy, hogy mivel tisztitod a börödet. Utána meg végképp nem ajánlatos olyan dolgokat használni, amit valahol valakik reklámoznak, mert a böröd sokkal érzékenyebb lesz a kezelés után, mivel a felsö réteget gyakoltatilag eltávolitják.

2011. szept. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!