Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan keratinozzam/keratinozt...

Hogyan keratinozzam/keratinoztassam a póthajam?

Figyelt kérdés
Vettem 100 gram nyers hajat, és ki kellene tincsezni. sajnos a környéken fodrász nem válal iylet. tudja valaki mi kell hozzá, mennyibe kerülne nekem, és hogyan készülnek a tincsek? köszi!
2011. szept. 28. 17:53
 1/1 anonim ***** válasza:
vegyél keratint...(fodrászkellékesben általában lehet kapni...ha mégsem akkor netről tudsz rendelni..akár vaterárol és teszveszről is...) aztán szedd szét tincsekre...és hajvasaloval nagyon picit olvasz rá a tincsre:) én kb igy csináltam...igaz..nem nyers copffal...de lényegében ugyan az...és tényleg picit olvaszd rá...aztán könnyedén leszedhető a maradék a hajvasalorol ami ráolvadt:)
2011. szept. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!