Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, titeket mennyire...

Lányok, titeket mennyire zavar ha a fiú pattanásos?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy holnap randizok egy lánnyal és alapjáraton kicsit pattanásos vagyok, de nem vészesen.Ez nem is lenne (nagy) gond, de valamiért most kijött egy csomó és eléggé feltünőek. Hiába kenem krémekkel, holnapra nem múlnak el. Ezért visszautasíthat a lány? Ti hogy reagálnátok le ezt?
2011. szept. 28. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha jó fej vagy,engem biztosan nem zavarna: D

és persze nem is várom el egy tinifiútól,hogy babapopsi bőre legyen:) És kívánom,hogy ez legyen a legnagyobb problémád egy "kapcsolatban": P

2011. szept. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

én tudok ebben segíteni! Van egy krém, amely tényleg sokat segít, mert én is használtam. Úgy hívják, hogy Schüssler-féle krémzselé. A Nr. 3-as ajánlott a pattanásos részre. Itt egy link: [link]


Arctisztításhoz ajánlott az arctisztító tonik is, de nem szabad sokat használni, mert kiszárítja a bőrt.


További javaslatok: a herbáriában beszerezhető diófalevélből készült tea fogyasztása is megszünteti a pattanásokat, mert tisztít.


Hidd el, ezek sokat segítenek. Nő vagyok és amióta ezeket használom, megszüntették a problémát. Régen én is különböző pattanástalanító krémeket használtam, de nem segítettek...

2011. szept. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindkettőtöknek :)
2011. szept. 28. 19:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha egy fiúnak csak pár pattanása van, akkor az nem zavaró, viszont a nagyon sok pattanás engem eléggé taszít. Figyelj arra, hogy reggel-este tisztísd meg az arcodat lehetőleg arclemosóval (NE szappannal). Így valószínűleg kevesebb pattanásod fog kialakulni.
2011. szept. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha kis mértékben nem érdekel de nem szégyen fiúnak járni kozmetikushoz és nem lenne ilyen problémád sem:)
2011. szept. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!