Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A pattanásokért melyik hormon...

A pattanásokért melyik hormon a felelős? Mivel tüntethetem el? Tele van az arcom már 10 éve.

Figyelt kérdés
25 éves vagyok és 15 éves korom ota nagyon sok pattanás van az arcomon.Bőrgyógyásznál voltam párszor,nem használt semmi.Azt mondták hogy ez hormonális.Melyik hormon a felelős ezért?Gyógyszert nem szedek a pattanásokra mert babát tervezünk lassan 1 éve,talán ezért sem esek teherbe?Létszi segitsetek!Köszi
2009. ápr. 27. 12:38
 1/6 A kérdező kommentje:
Kozmetikushoz is jártam,midenféle drága dolgot kiprobáltam de soha semmi nem volt rá jo.Örülnék ha végre már 25-évesen nem nézne ugy ki az arcom mint egy tinié.Nem használok alapozot!!(nagy sárga patik,kis apro pirosak,sajna minden féle van rajtam:( )
2009. ápr. 27. 12:41
 2/6 A kérdező kommentje:
Évekig használtam a Novynette nevü fogamzásgátlot és akkor is sok pattanásom volt!
2009. ápr. 27. 12:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Én csak azt tudom hogy hormonkezeléssel és megfelelő étrenddel eltüntethető, bár ez eltart egy darabig és egyik barátnőm is átesett ezen, a kezelés közben és utána másfél évig ciklusa sem volt. Ha babát szeretnél akkor ez nem szerencsés. Viszont a pattanásoktól megszabadulnál...
2009. ápr. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi.A Barátnőd átesett ilyenen?Mármint sok pattanása volt és babát akart?Létszi ird le,megköszönném!
2009. ápr. 27. 14:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Menj el vérvételre, abból kiderül az is, ha hormonproblémád van, és az is, ha valami más. Komolyan.
2010. febr. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi.voltam és minden rendben.
2010. febr. 23. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!