Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A fodrászok milyen samponnal...

A fodrászok milyen samponnal mossák a vendégek haját? És még mit használnak?

Figyelt kérdés
Ha fodrászhoz megyek (nem mindig ugyan oda), és ott megmossák a hajam, akkor sokkal tovább puha és fényes marad, ráadásul olyan extra puha, hogy hihetetlen. Ha én mosom magamnak, sosem lesz ilyen, persze puha akkor is, de nem ennyire, és két nap után már nem az igazi.
2011. szept. 30. 09:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ milyen fodrászhoz mész. Ha drágább kategóriájúhoz, akkor a samponja is profi. Ha olcsóbbhoz, akkor általában ilyen nagy 1-2 literes gyógynövényes, kamillás, stb olcsó samponokkal mosnak. Vagy lehet hogy a balzsamja nagyon szuper.

Pl. a Kallos balzsam olcsó mert 1 liter kb 7-800 ft. De nagyon jó puha a hajad tőle.

Amúgy legközelebb kérdezd meg a fodrászod mit használ, mert lehet hogy még rendelhetsz vagy vehetsz is tőle terméket! :)

2011. szept. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
én is megszoktam kérdezni :DD amugy szerintem pl.: ha látja h zsíros az adott személy haja,akkor gyógynövényes sampont használ természetesen és így tovább..amugy az én fodrászom felszokta higítani egy kicsi viccel ezért sokkal jobban felhabosodik meg a fodrászok eleve jól mossák a hajat és még a legrosszabb minőségű hajsamponnal is.Nagyon sok kicsi dolgon függ például:nem szabad sose kaparni körömmel a fejbőrt mosás közben csak dörzsölni de ovatosan és sose meleg vizzel hanem inkább a langyos és a hideg közti állapot kedvező a fejbőrnek de mindent elmond a fodrász ha megkérdezed :)
2011. szept. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi, legközelebb akkor meg fogom kérdezni tőle :)

Ezt a Kallos balzsamot meg ki fogom próbálni, lehet, hogy az a titok :)

2011. szept. 30. 10:56
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

szia!


én fodrász vagyok, és kipróbáltam már mindenféle fajta, márkájú, minőségű, állagú, színű, illatú sampont :D


ne felejtsétek el lányok, hogy a sampontól nem lehet sokat várni. Az a feladata, hogy megtisztítsa a hajat, rendben, legyen kíméletes, de a végeredmény nem ezen múlik. Én megálltam egy kozépkategóriánál (2200 ft/liter), ennél fentebb az menjen, aki lazán megteheti, mert csodát attól sem kaptok. A balzsam szintén 2200 ft/liter. nade alacsony árakkal dolgozom, és bizony 1-1 liter hamar elfogy.


Pakolás 2600 ft/liter, ez fontos.


a többi a szárítás csodája, a sörtekefék, hajvégápolók, nagy teljesítményű szárító. Ezen múlik 90%-ban. Tanulóként énis 300 ft/liter sampont használtam, másra őszintén nem volt pénzem, mégis ugyanilyen puha lett a vendégeim haja. :)

2011. szept. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
54%

Szija.!

Használj (head&shoulders) ez a neve a samponnak nagyon puha,selymes és extra illatú lesz a hajad(attól függ mennyi mennyiséget teszel a hajadra) kicsi is elég engem enlvarázsol az illata. :) Legjobb választás. ;D

2011. szept. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!