Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajdúsítás! Milyen módszerek,...

Hajdúsítás! Milyen módszerek, pakolásokkal lehetne dúsabb hajat elérni?

Figyelt kérdés

Ha lehet természetest mondjatok, a hajam kihullot és szeretném visszadúsítani :(

Milyen praktikák vannak, amitől sok hajam lesz újra? :(

(Bánfit, Varga hajcseppet használok)

ELŐRE IS KÖSZÖNÖÖM!!!!


2009. ápr. 27. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:
95%

Az avokádó hajnövekedést serkentő és dúsít is. Én tojásos avokádós kombináció pakolást teszek a hajmara.

Ami még dúsít az a Foerever Living Produktnak egy terméke a Frist, amely 100% stabilizált Aloe vera kivonatú oldat.

E azt jelenti, hogy az eljárás során az aloe vera természetes hatóanyagai megmaradnak, na ezt tartalmazza a Frist. Mióta hajmosás után befújom a hajam vele, azóta valamennyire dúsít is.

Még valami, a Bánfi nem dúsít csak serkenti a növekedést. Anno használtam, de ma már nem próbálnám ki megint.

2009. máj. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi Szépen, kedves vagy :)
2009. máj. 7. 14:59
 3/5 A kérdező kommentje:

És ilyet hol lehet beszerezni, Rossmannba van?

És árban mennyi, mert neten nem találtam ilyen termékjellemzőt :S

2009. máj. 9. 10:13
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, valószínű azért nem találtad meg a heten, mert mindig elgépelem, felcserélem a két betűt. Így írs be a google-be Forever aloe vera First sptay.

Hát ezt üzletben, drogériákban, forgalomban nem kapható. Csak olyan személytől tudod beszerezni, aki foglalkozik Forever Living Produkt termékek forgalmazásával.

Neten, egy pár webáruházban is lehet kapni, de ez illegális egyépként, mert maga a cég nem árulja neten. Ez nem lenne szabályos, szabad, aki neten árulja ezeket a forever termékeket. És neten dupla annyiért árulják.

473 ml és a termékek ára az eurótól mindig változnak. De most 4800 Ft-ba került , most vettem. Egyépként nagyon széleskörű az alkalmazása. Különböző bőrproblémákra jó, fejbőrbetegségekre, allergia, rovarcsípésekre, napégés,égési sérülésekre. Gombaölő és egyéb tulajdonságai vannak.

Én kb. fél éve fújom vele a hajam, és azt vettem észre, hogy kicsit dúsult is, lassan,de már valamennyire észrevehető. Volt aki meg is jegyezte :)és a fodrászom is észrevette és kérdezte is, hogy milyen terméket használok.

Nagyon jó, kiváló termék. Sokba kerül ugyan, de mivel általába én inkább csak a hajamra használom, és heti 1 , 2 alkalommal mosok hajat, így 5 hónapig is elég.

2009. máj. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kösziiiii :)
2009. máj. 10. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!