Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rontotta már el fodrász a...

Rontotta már el fodrász a hajadat? Én teljesen ki vagyok akadva. (Kép) Soha nem megyek fodrászhoz.

Figyelt kérdés

Megmondtam, hogy a hossza maradjon, max2-3 cm-t vágjon le belőle és felül legyen kicsit rövidebb. Ez lett az eredménye... A frufrumról nem is beszélve. A homlokom közepéig ér és száll mindenfelé az a kicsi haj.

Előtte:

[link]


Utána:

[link]


[link]


2011. okt. 1. 11:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Juj hát ezt tényleg elrontotta nem is kicsit... :S

Hord összekötve vagy valahogy...mást nem tudok :S

Nekem még sose rontották el a hajam..

2011. okt. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Az eredeti (legelső) képeken sokkal jobban tetszett a hajad.

Így tényleg fura:S

2011. okt. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem az a megoldás,hogy nem jársz fodrászhoz.Menj egy megbízhatóbbhoz:D de ne most,majd pár hónap múlva...vagy amikor gondolod:)
2011. okt. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem is rontották el. A tied tényleg fura.-
2011. okt. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
2500 Ft-ot fizettem érte. Nagyon kivagyok. 1,5 évig növesztettem és fél óra alatt elb.ta az egészet.
2011. okt. 1. 11:23
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem akarok kötekedni, de a harmadik képen, amin ki van bontva a hajad, ott szerintem nincs az összes hátra rakva. És pont jobb oldalon az alsóbb réteg elöl maradt, és csak a felső látszik, ami rövidebb... szóval, szerintem annyira nem lett gáz. A fonásnál viszont mintha sokkal kevesebb hajad lenne utána.
2011. okt. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
nekem pl mindig túlvágja a fodrász :S
2011. okt. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igen, igazad van, nincs mind hátul, mert nem ezért készült a kép. De így is rettentően megritkította, így már befonva nem is tudom hordani.
2011. okt. 1. 13:19
 9/13 anonim ***** válasza:

Hát legközelebb vigyél képet...

Azzal, hogy azt mondtad, a teteje legyen rövidebb, megritkította, akkor persze, hogy a végénél vékonyabb lesz a haj. Hát saját bőrén tanul az ember.

Ha megnyugtat, hamar megnő, aztán vágasd le a végét egyenletesre, ugyanolyan lesz, mint előtte!

2011. okt. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mégis miért kellene mindig össze fonnal hordani a hajad. Egyenesisd ki, vagy csavard fel, fogd össze lófarokba. Ha felcsavarod nem is làtcik annira, hogy elsz@rta ès 1-2 hétmulva elmehetsz, hogy javitsåk ki a frizuràd, de egy normàlis fodrászhoz erigy.
2011. okt. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!