Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek levágassam a hajam?

Szerintetek levágassam a hajam?

Figyelt kérdés

Kb olyan 60 centis hajam van . Derék felettig ér és ilyesmi hajat szeretnék . Szerintetek levágassam ?


[link]


2011. okt. 1. 14:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Csak ha nagyon jól átgondoltad és nem fogod megbánni. Meg persze csak akkor, ha jól állna ez a rövidebb fazon is :)

1ébként nem akarlak elbátortalanítani, de én eddig mindig megbántam a drasztikus vágásokat.

A legutóbbit meg főleg, igaz, h azt a fodrász cseszte el, mert full rövidre vágta hátul. 3napig sírtam .... :S :D

Azóta meg póthajazok. Szóval tényleg alaposan gondold át :)

2011. okt. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
vedd figyelembe az arcod formajat, ha olyan karakteres, nem gomboju mint ennek a nonek, akkor kb. jol fog allni.
2011. okt. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Tényleg gondold át jól és azt is,hogy kihez mész,mert nagyon eltudják cseszni,aztán ne,hogy úgy járj,hogy másnak a haját hordod,mint a kedves első.
2011. okt. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

NEEEE!!!!


én is levágattam és nagyon megbántam :||


bár ha akarsz,cserélhetünk :P


13l

2011. okt. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Jaja, én is várhatok, amúgy is rohadt lassan nő a hajam, de ráadásul az arcformám is kerek :/ Úgyhogy rohadt mód nem tudok megbarátkozni a rövid hajjal, nem is áll jól egyébként. Aludj rá párat...

Amúgy az első voltam ^^

2011. okt. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
köszönöm aválaszokat :D . kaptam egy nagyon jó ajánlatot a hajamért és ez is bennem van de persze nem ezért akarom levágatni csak már nagyon unom nem tudok vele mit kezdeni mert reggel nincs időm megcsinálni kivasalom és ennyi :)
2011. okt. 1. 18:30
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

akkor ne vasald ki :D


szerintem szép a hullámos haj (már ha neked is hullámos :D)


meg most amúgy ily olyan divat a kócos,tupírozott haj


akkor még meg se kell fésülködnöd :D


vagy akár fel is gumizhatod


vagy csinálj olyan lady-gagás miki egér kontyot :D


csak légyszi ne vágasd le! xD :Dlegalább neked legyen akkora eszed ami nekem nem volt :'D


13l

2011. okt. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
:D :D . gyűrű göndör a hajam nem hullámos :D :D
2011. okt. 1. 21:23
 9/17 anonim ***** válasza:
akkor mégjobb xD :D
2011. okt. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
addig jó amíg nincs kifésülve vagy nem aludtam :D
2011. okt. 2. 11:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!