Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan vehetném ki a hajamból...

Hogyan vehetném ki a hajamból a göndörséget?

Figyelt kérdés

Gyűrűs göndör hajam van és kövér is vagyok . Undorítóan csúnya. Valahogy ezt a dolgot ha megoldhatnám ...

Dehát mindenki szép csak én születtem rondának. Szánalom -.-" .


2011. okt. 1. 15:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Kivenni nem lehet, maximum formázni, vasalni...

"Dehát mindenki szép csak én születtem rondának"

Ez baromira nem igaz... Egyrészt, biztos van rajtad valami szép, másrészt azokkal mi van, akik deformációkkal születtek, összeégett a testük, vagy roncsolódott az arcuk valamilyen balesetben? Ennyi rővel... Csak összehasonlítás képpen.

Életmódváltás, sport és egészséges étkezés meg egy hajvasaló megoldja a problémád. Hajhab és alapból szárítsd egyenesre, aztán vasaló még ha kell...

2011. okt. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem sehogy,inkább a netten nézelődj,hogy mit tudsz belőle kihozni,szerintem nagyon szép
2011. okt. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hajvasaló!:)

Amúgy hallottam egyik ismerősömtől, hogy van valami amit a fodrász rárak a hajára és egyenes lesz tőle, csak havonta csináltatni kell mert ugye nő a haj.. Majd kérdezz rá a fodrászodtól, vagy keress rá neten!:)

2011. okt. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%
A gyűrűs göndör haj nagyon szép és különleges. Ha foglalkoznál vele, lehetne a szexepiled, ha kivasalod, teljesen elveszti a varázsát, unalmas lesz, te magad pedig változatlanul ronda, csak jellegtelenebb.
2011. okt. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne csinálj vele semmit! Szerintem ha szép és ápolt a hajad, akkor a göndörség nagyon szép és különleges benne. Nemtudom neked milyen hosszú, de növeszd meg nagyon hosszúra és akkor még szebb. :D
2011. okt. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
MIndjárt derékig ér... 56 kiló vagyok , és nehezen adom le :( És olvastam h a kövéreknek nem áll jól :(
2011. okt. 4. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!