Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miteszeres arcbőrre tanácsok?

Miteszeres arcbőrre tanácsok?

Figyelt kérdés

az arcom nyár óta kicsit felborult, apro kis patik ill miteszeres az arcom és azota nem múlik el hiába kezelm, korrektor, bőrradir (balea young) meg avonos iszappakolás..

még meg akarom probálni a gyógyszertárban hátha adnak vmit, vagy inkább kozmetikus? nem voltam még soha, árban mire számithatok?


2011. okt. 1. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:
73%

Inkább kozmetikus, utána irathatsz krémeket, hogy ne jöjjenek ki újra.

Az árak elég változatosak, ahol először voltam 5000ért csinálta, pedig ez úgy 5 éve volt, nem rég találtam olyat is, aki 3000ért csinált arckezelést, és jó volt.

Nem fogok hazudni, fájni fog, de kibírható, utána kicsit gyulladt is lesz valószínű a bőröd, de megéri.

Viszont az érdekes, hogy pont nyáron lett ilyen az arcod, általában a napfény és a víz tisztítja a bőrt.

2011. okt. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

hát nem tudom..voltunk nyaralni Görögben és ott meg elég meleg volt és becsödölt az arcom (persze ettem csokit sütit chipset is):D de ez még aug elsö hetén örtént és azota ápolom és semmi változás pedig direkt nem is eszek ilyenekt csak gyümölcs meg müzli szeltek..

most néztem neten gyogyszertári termékeket és akik irták azt mondták elég hatásosak.

kozmetikust tudom h drága de ha hatásos..bár azt is hallottam, hogy ha elmegyek 1x akkor utána mindig "vissza kell járnom" :S

2011. okt. 1. 17:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát, én nem járok mindig:D Arra mentem oda, hogy 2-3 alkalommal tisztítsa ki a böröm, aztán elmentem bőrgyógyászhoz és irattam vele mindenféle készítményt:D
2011. okt. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szépen ki lehet tisztíttatni.Ő használ viót,dezinkusztrációt,biotront.Rendbe tudja tenni.Olyan 3500-tól indul.
2011. okt. 2. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

nekem is van itthon bioptron!:)

köszi a válaszokat, de először még megprobálkozok a gyszertári késziményekkel aztán utána ha javulás nincs go kozmetikus

2011. okt. 2. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!