Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az élesztő ehető magában? Jót...

Az élesztő ehető magában? Jót tesz?

Figyelt kérdés

itt olvastam valahol hogy egy lány élesztőt evett és éltűnek a pattanásai. Mivel lehet megenni? Szabad egyáltalán? Tényleg beválik?


A válaszokat előre is köszi :)


13/L


2011. okt. 2. 11:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
igen
2011. okt. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Naponta egy felet, negyedet elrágcsálsz magában. Szerintem szörnyű az íze, de az igaz, hogy a bőrödnek segít :)
2011. okt. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%

hmmmm akkor én is eszek :DD


13l

2011. okt. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jót tesz a bőrnek, de az íze undorító. Én úgy szoktam, hogy egy kis kockát elkeverek 2dl vízben és megiszom :)
2011. okt. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :) de egy ismerősöm tapasztalatai alapján inkább kihagynám : azt mondta hogy neki csak kihozta a pattanásokat, a végén meg májgyulladást kapott :'((
2011. okt. 2. 13:10
 6/9 anonim ***** válasza:
82%

Nem szabad, csak egy pici darabot enni naponta. nem felet pff...

Ennyitől semmi bajod nem lesz:) És igen, nagyon jót tesz a bőrnek elmúlnak a patik.

2011. okt. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Bizony hogy segít!

A bőr egyik jó barátja ha nem kened, csak eszed...talán így jobban is hat.

Én nem próbáltam még, de anyukám szinte mindennap evett belőle, és látszik is hogy gyönyörű (azaz nem zsíros, nem mitesszeres) és selymes arca van 43 évesen!!

2011. okt. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
dejo :DD csak olyan rossz ízű nem ? :)
2011. okt. 8. 11:24
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Az íze nem valami jó. Gondolj arra hogy jót teszel magaddal és le fog menni:)
2011. okt. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!