Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csúnyább lett az arcom (Garnie...

Csúnyább lett az arcom (Garnier, PureActive, Exfo-Brusher) másnak bevált?

Figyelt kérdés

Elég miteszeres,pattanásos vagyok járok kozmetikushoz teljes arctisztításra,de ügye nem tudok hetente járni,nem egészséges.. ezért gondoltam mellette használom a fent említett kozmetikumot,nem tudom mit vártam.

Gyakorlatilag csak rontottam a helyzeten.. hámlik az arcom,foltos,piros és ég.. magyarán begyulladt..borzasztó.

Pedig 3 naponta használtam és úgy ahogy írták.. most meg mehetek bőrgyógyászhoz.


Van akinek bevált,HUZAMOSABB használat után is?

Senkit sem ijezgetni szeretnék,mert van olyan barátnőm aki 1 hónapja használja és nincsenek ilyen tünetei csak érdekel másnak is vannak-e ilyen panaszai?


2011. okt. 2. 14:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem a Garnier Pure 3 in 1 van meg. Az szerintem ugyanez csak kefe nélkül. Nekem tökéletesen bevált, nagyon szép tőle a bőröm. Ha hámlik tőle a bőröd akkor nekem az jutott eszembe hogy nem lehet hogy esetleg ez a kefe túl durva neki? Próbáld meg a lötyit kézzel bedörzsölni a bőrödbe, nem azzal a kefével. Ja és utána ne felejtsd el tonikkal letisztítani az arcod (tonikot minden este használj) és utána jól bekenni krémmel hogy ne száradjon ki az arcod.
2011. okt. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Tonikoztam nem tudom miért,de én inkább nem használom ezek után,mert olyan szinten fáj meg csúnya a homlokom,hogy az hihetetlen.

Örülök,hogy neked bevált :d

2011. okt. 2. 16:51
 3/13 anonim ***** válasza:
Az összes Loreal termék (ide tartozik a Garnier is) egy kalap szar, mert agyon vannak nyomva mindenféle allergizáló adalékanyaggal és akinek egy kicsit érzékenyebb a bőre, kicsattan tőle nagyon durván. Főleg a pattanás elleni cuccok ilyenek, nekem a Loreal egyik korábbi pattanáskezelő arclemosójától hámlott vörös viszkető foltokban a bőröm, a Clean & Clear tonikjától pedig hólyagos vörös kiütésekkel lettem tele. Ne használj ilyen szutykokat, kérj tanácsot inkább a kozmetikusodtól. Egész biztos, hogy nem ezeket fogja ajánlani. Ami nagyon jó és tényleg hatásos problémás bőrre, az a La Roche Posay arckrémje, de elég drága. Nekem még a Vichy Normaderm is szar volt, attól még jobban zsírosodott a bőröm.
2011. okt. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Figyelj,most így összeszámoltam kész vagyont költöttem ezekre a szutykokra a zsebpénzemen. Hátha a bőrgyógyász majd mondd valami okosat. A tonikom meg az tej van kozmetikustól,dehát mindig képesek becsapni ezekkel a szuper reklám szövegekkel,de azthiszem most már tanultam belőle. köszönöm,hogy írtál. Mennyibe kerül az amit írtál?És meddig elég?:)
2011. okt. 2. 18:19
 5/13 anonim ***** válasza:

Ezt nem használtam, de más Garnier pattanás elleni termékeket igen. Rengeteget költöttem rájuk, és szinte semmit nem segítettek. Talán a tonik pattanások és nyomaik ellen segített valamit.

De most már inkább gyógyszertári pattanástalanítókat használok.

2011. okt. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
67%

Ha jót akarsz magadnak hanyagold ezeket!

antalvali.com

nekem ez segített!

[link] ilyenből+mitesszeres bőrből csinált ilyet: [link]

Ilcsi termékek+kozmetikus

Ha debreceni vagy, tudok ajánlani nagyon jó kozmit!

2011. okt. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én is ilyen keféset használok csak amit most reklámoznak,a zöld tubusosat. Nekem úgy ahogy bevált. Nem mondom, hogy olyan szép lett tőle az arcom, de látszik a javulás. És lehet attól is, hogy nagyon dörzsölted. Én szinte naponta használom és nekem semmi gond sincs az arcbőrömmel. Utána természetesen hidratálom.
2011. okt. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A La Roche Posay krémje úgy kb fél évre elég, mert kevés kell belőle. Olyan 6-7000 ft körül van, gyógyszertárban lehet csak kapni. Nekem tényleg ez volt az egyetlen, ami segített. Meg az az időszak, amikor fogamzásgátlót szedtem. Azért ilyen drága, mert ez nem valami kozmetikai vacak, hanem tulajdonképpen gyógyszer, bőrgyógyászok is ezt szokták ajánlani. Nem úgy "hatnak" mint ezek a reklámozott vacakok, hogy lerohasztják a bőröd, hanem eleve a faggyúműködést szabályozza, vagyis eleve nem engedi kialakulni a mitesszereket. Azért ilyen húzós az ára. Használtam egyébként még Clinique termékeket, kisebb vagyont költöttem rá, de nekem az se volt jó.
2011. okt. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:33

Engem is érdekelne ez a krém. Nem tudod a pontos nevét?

2011. okt. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Most addig nem veszek amíg bőrgyógyász nem mondd valamit,hátha megállapítja,hogy a bőrömnek mi is lenne jó:)

De ha nem mondd semmit (gondolom hogy mondd,mivel magán)de ha mégsem akkor mindenképp kipróbálom amit írtál..Igazából ha összeszámolom minden ilyen vackot amit eddig megvettem örülnék ha csak 7-8ezer lenne:)

2011. okt. 4. 18:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!