Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit gondoltok erről a frizurár...

Mit gondoltok erről a frizuráról? Gondoljátok képes lesz egy fodrász úgy megcsinálni ahogy a képen van?

Figyelt kérdés
[link]
2011. okt. 2. 15:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szemből nekem nem tetszik, hogy túl "nagy", sokkal szélesebb a fejénél, de amúgy jó. Mondjuk lehet az a probléma, hogy teljesen más stílussal tudnám elképzelni ezt. A fodrásznak meg elméletileg az lenne a dolga, illene tudnia:D
2011. okt. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ennél ezerszer bonyolultabbakat elkészít egy fodrász:). Csak tényleg jót kell kifognod. A frizura nem jön be, de lehet, hogy csak a csaj nem szimpi.
2011. okt. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Tudnátok ajánlani jó fodrászt?
2011. okt. 2. 16:48
 4/14 anonim ***** válasza:

Hát ha megmondod hol laksz akkor lehet,hogy valaki tudna neked ajánlani.

Amúgy nekem egyáltalán nem jön be,hogy miért?

1. a csaj teljes mértékben unszimpatikus számomra, és így rontja az összhatás képét

2. frászt kapok,hogy már mindenkinek vörös haja van

3. nagyon nagy feje lett tőle(széles) alapból nagy feje van a csajnak,de így.


De ettől eltekintve neked lehet,hogy jól fog állni,pont ilyen nem lesz,de nagyon hasonló lehet..ettől tényleg sokkal nehezebbeket is megcsinálnak a fodrászok.

És bocsi,hogy ezt írtam,de a véleményemet kérdezted.

2011. okt. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

nem lesz vörös a hajam, az nekem sem jön be.

szerintem azért festeti mindenki be mert állítólag a vörös mindenkinek jól áll (oszt. társam szerint).

Miskolcon lakom... már tettem fel egy kérdést ezzel kapcsolatban de senki nem hajlandó válaszolni.

2011. okt. 2. 17:18
 6/14 anonim ***** válasza:

A vörös szín a rondákat nem teszi széppé. A vörös feltűnő szín, de sajnos nem tudják sokan "hordani".

Hajlandó lennék válaszolni, de a Kisalföldön lakom, arrafelé nem ismerek fodrászt:(.

2011. okt. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
a fodrász tökéletes ilyet tud csinálni, a kérdés inkább az, hogy te majd otthon a későbbiekben egy egyszerű, gyors hajmosásnál mennyire? :D
2011. okt. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nahát ilyen hajat szeretnél,enyém is ilyen volt mikor 1 hónapja levágattam csak én egyszerü félhosszú bubit szerettem volna,akkor azt hittem jól el van rontva,én elég messze lakom igy hiába is adnám meg a számát.
2011. okt. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hát csak elmondja ha szépen megkérem, hogy hogyan lőjem be otthon is ilyenre :D
2011. okt. 5. 12:13
 10/14 anonim ***** válasza:

írj e-mail címet írok fodrász címet de ez Pest megye. Te hol laksz?

a JÓ FODRÁSZ tud szeret fényképről dolgozni!

Ezt csak olyan "komoly" fodrász tudja elkészíteni aki járt már hajvágó tanfolyamon a iskolája után, és el is sajátította a hajvágás technikáját.

EZT sokan nem tudják!!!Csak nyirkálnak,és még kell hogy legyen a fodrásznak ízlése is.

2011. okt. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!