Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szemkörnyékre fiatal nőnek...

Szemkörnyékre fiatal nőnek természetes otthoni pakolás?

Figyelt kérdés

Az arcomra pl. általában mézes-tejes, élesztős-tejes, tojásos, gyümölcsös otthoni pakolásokat alkalmazok. Hajamra olívia és ricinusolajat... És működnek. Valami kellene a szemkörnyékemre is, ilyen természetes, otthon elkészíthető pakolás... Mit javasoltok?


L20


2011. okt. 3. 11:32
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
Húszévesen? Kevesebb sminket.
2011. okt. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem sminkelem magam. :)
2011. okt. 3. 11:39
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mézet is tehetsz a szemeid alá vagy uborkát, reszelt krumplit.Én zöld teát szoktam jégkockával átgörgetni az arcomon. Zöld teát cukor nélkül lefőzök és jégkockába teszem. És a karikákat is szépen eltüntette már nem olyan feltűnő, mint előtte volt.


(Amúgy már ide is trollok írnak?)

2011. okt. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért lenne ez a szekció kivétel? :P
2011. okt. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)


Egyébként azért gondoltam arra, hogy az arcpakolásom azért nem jó szem környékére, mert ugye eleve csinálnak külön arckrémet és szemkörnyékápoló krémet is. Mondjuk én boltit nem szívesen használok.

2011. okt. 3. 12:41
 6/7 anonim ***** válasza:
33%

Az uborkapakolás az most úgy használ, hogy serkenti a vérkeringést, vagy az a fontos, amikor kikerekedett szemmel kell nézni a biztiörcsire? És attól a homlokom nem fog ráncosodni?


De már erre is tudok jót, a kanyim mutatta a neten, valami bukkake vagy mi a szer neve. Azt mondta, neki is van sok és majd ad.

2011. okt. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

"Ez a válasz 31%-ban hasznosnak tűnik.

A válasz írója 80%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:52"


Azért nevettem. :D

2011. okt. 3. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!