Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek öregítheti a bőrt...

Szerintetek öregítheti a bőrt tényleg ha valaki sokat nem alszik éjszaka és keveset van a levegőn?

Figyelt kérdés
32 leszek és júniusba még feszesebb volt az arcbőröm mint ma és augusztusba tünt föl.Ez alatt az idő alatt keveset aludtam és sokat stresszeltem.
2011. okt. 3. 18:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
32 évesen már tudnod kellene erre a választ...Egyértelműen igen.
2011. okt. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És ha kialszom magam és lenyugszom még simulhat valamennyit?
2011. okt. 3. 18:10
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen öregítheti a bőrt a kevés alvás és ha nem tartózkodol kint a levegőn.A nap fertőtlenít táplál és még a csípősebb idő is edzi az arcbőrt.Szerintem simulhat,mert az arcbőr rugalmassága a szervezeted állapotától is függ ,a stressz kevés alvás megterheli a szervezetet,fakóbbá válik a bőr főleg ha nem is vagy kint a levegőn meg olyan nyúzodtnak is néz ki az ember,nekem is volt ilyen időszakom Jó én 21 éves vagyok de amikor nehezebb időszakom volt akkor olyan beesedt volt az arcom sápadt voltam ,de most hogy belülre viszem be az energiát (egészséges rendszeres táplálkozás,napozás ) sokkal szebb "kerekebb" és ilyenkor az arcszín is megváltozik olyan élettel telibb !Külsőleg radírozd le a bőrödet tegyél fel házi készítésű arcpakolásokat párnaponta használhatod nem ártanak pl itt van egy

[link]

2011. okt. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!