Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha heti egyszer leradírozom...

Ha heti egyszer leradírozom az arcbőrömet és gőzölöm, az nem túl gyakori?

Figyelt kérdés

Gőzölnöm kell, mert nagyon mitesszeres az orrom és a homlokom egy része.


Nem túl gyakori heti 1x megcsinálni?


Úgy szoktam, hogy lemosom, leradírozom, utána gőz (kamillás, kb. 10-12 percig), aztán vmi maszk.


L20


2011. okt. 4. 18:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Radír az jó hogy ha heti egy....de gőzölés nem kell ha nincs kitisztítva(az elég havi egy, ha akarod és jónak érzed :) )!De a maszk mehet kéthetente!!


21L

2011. okt. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Gőzölést nem tisztítás(kezelés-kozmetikus) előtt szokták használni? Merthogy kitágulnak a pórusok és könnyebben lehet kitisztítani öket..

Én nem merném csak úgy otthon kitágítani, mert aztán "koszosan" húzom őket össze?


Elég a hetente 2 radír, gőzölést én otthonra nem mondanám, hogy kell, maszkot is nyugodtan rakhatsz 2x egy héten.


Ki mondta neked, hogy ezt így kell?? Mert én sose hallottam, hogy kezeld -így, ahogy leírtad- otthon a bőröd...???


De lehet hogy én vagyok tudatlan... pedig jártam kozmetikushoz, de sose tanácsolt ilyet nekem...

na mind1.

2011. okt. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem sok!! Heti 1x pont jót tesz a bőrödnek!

Én is amúgy ezt csinálom: gőzöltetés, iszappakolás, arcradír és maszk...:)

2011. okt. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!