Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szeretném befesteni a hajamat...

Szeretném befesteni a hajamat feketére, gondoltam a színezőre, az tényleg kijön pár hajmosás után?

Figyelt kérdés
Még nem volt festve, barna hajam van. De félek, hogy nem állna jól, ha beszínezem akkor biztos kijön néhány mosás után, és olyan lesz mint eredetileg?
2011. okt. 4. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
A bemosó tényleg kijön, de nekem nem tökéletesen sikeredett a dolog, látszott kicsit a fényén...
2011. okt. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

ha nem mosod a hajad akkor is kopik, de a fekete nagyon nehezen. a vörös kopik mindig a leghamarabb. tavaly feketére júniusban beszíneztem, és még fél év mulva se volt az eredeti..és szerintem lehet hogy nem is lesz az. kénytelen voltam befesteni mert pocsék színe volt amikor kikopott, szürkés, mű. és amúgy világosbarna volt a hajam.

de ez csak az én esetem, szerintem hajtípustól függ.

2011. okt. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem nem mosódott ki, fakult, de eléggé látszott a lenövés hosszú ideig, aztán nem bírtam, hogy csúnya (valóban kicsit szürkés volt, ahogy más is írta) és befestettem barnára.
2011. okt. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A színezőkkel nagyon vigyázz.......én vörösre festettem be színezőhabbal és 3 hónap múlva is látszott,sőt utána festettem szőkével ( Palettével,ami szőkítőport is tartalmaz) És még az sem vitte ki a vöröset a hajamból,pedig az volt ráírva hogy 6-8 hajmosás után kijön( én heti 2szer mosom) Kénytelen voltam sötétebbre festeni hogy eltűnjön a vörös....a húgomnak még a mai napig látszik benne a vörös árnyalat,pedig április 1-jére festettük be!(Jó kis áprilisi tréfa) Ha nem vagy biztos a feketében ne fesd be,mert ha még sem tetszik azt állati nehéz eltüntetni!
2011. okt. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :) Lehet tényleg kihagyom.
2011. okt. 7. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!