Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vélemények a Klier fodrász...

Vélemények a Klier fodrász szalonokról?

Figyelt kérdés

Szeretném, ha leírnátok a véleményeiteket, tapasztalatokat, igazából bármit.


Persze, minden szalonban más-más kézügyességű ember dolgozik, de mégis.


Én konkrétan hosszú haj: vágás-festés/melírozás-szárításra mennék. Érdekelne az is, hogy milyen árakkal dolgoznak, mert pont a hosszú haj kategória a "legdrágább" mindenhol...


A válaszokat előre is köszönöm! :-)


2011. okt. 4. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

én évek óta oda járok és még soha nem távoztam rossz szájízzel. eddig mindig nagyon ügyes fodrászok vágták a hajam és mondhatom, hogy mindig elégedett voltam. szerintem egyébként az ilyen hálózatokban kell, hogy képezzék tovább magukat a fodrászok.(azonban voltam már olyan helyen, ahol egy kb 30-as nő volt a fodrász, már csak a 10 évvel ezelőtti divat szerint tudott megnyírni...-de ez nem klier)

az ajtón kint van az ártáblázat, elég részletesen minden fel van tüntetve, nekem a rövid hajamat kb 3500 Ft-ért vágják. úgyhogy én ajánlom őket :)

2011. okt. 5. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszodat!


Pénteken mennék majd a Ferihegyi Tesco-s Klierbe.

Tényleg nem kell bejelentkezni??? Remélem amikor majd megyek, nem kell sokat várni! :-)

2011. okt. 5. 10:18
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
nem kell bejelentkezni, és nekem eddig max fél órát kellett várnom. majd írd meg a tapasztalatod :D
2011. okt. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell, nem is lehet bejelentkezni előre. A klier szalonokban nagyon jó minőségű alapanyagokkal dolgoznak, ezért a festéssel, melírozással nem lehet gond, a vágásnál viszont mint mindenhol, itt is sok múlik a fodrászon. Én az aréna plázában voltam régebben, ott az egyik srác nagyon jól vágott, de volt egy kevésbbé ügyes csaj is. Viszont általában azért ezek színvonalas, jó fodrászatok, én bátran mennék.
2011. okt. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget! :-)


Szóval akkor pénteken megyek, és majd megírom, hogy milyen elégedettséggel távoztam! :-) :D

2011. okt. 5. 14:38
 6/6 anonim ***** válasza:

vigyél fényképet hogy mit szeretnél !

az a bizonyíték számodra hogy olyan lett-e amit szerettél volna.

Ha nem néz a képre a fodrász akkor nem bíztos hogy jó helyen ülsz .Én így jártam sajnos egyszer !

2011. okt. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!