Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek a póthajról?...

Mi a véleményetek a póthajról? Csomózás ragasztás vagy hőillesztéssel jobb felrakatni, és mennyiért rakják fel?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 28. 18:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem hogy jól nézzen ki nagyon jó szakembernek kell csinálnia. A barátom fodrász,ö most vesz ragasztógépet. Azt mondta 1 tincs 300 ft,az én hajamba kéne vagy 100 tincs. Szóval nem olcsó,és azt karban is kell tartani,mert ha nöl le az is gusztustalan. Inkább növeszd meg!
2009. ápr. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
jaja lehet az lesz köszi a választ:D
2009. ápr. 29. 17:45
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem hőilesztéssel van felrakatva kevés póthaj és csak oldalt. 50 db póttincs és 46000 Ft-ba kerül. Sajna nekem kényszer megoldás volt,ugyanis leégett a hajam a vasalótól. De mióta póthajam azt vasalom, így a póthaj alatti eredeti hajam szépen nő, valamennyire rendbe is jött és azóta még jobban odafigyelek a hajam ápolására.

A hőilesztéssel az a baj, hogy max. 7 hónapig bírja, utánna le kell venni. Itt olvastam valahol a válaszoknál(nem nálad) hogy úgy veszok le, hogy a saját hajaddal "tépik ki" ez nem igaz. Ragasztó oldóval veszik le a póttincset és az alatti természetes hajnak semmi baja nem lesz.

Amúgy az előnye az, hogy a saját haj a póthaj alatt gyorsan nő, viszont a lenőtt póttincs már egy idő után zavaró kicsit.

2009. máj. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
És ez előző válaszolónak üzenem, hogy a lenőtt póttincs nem gusztustalan!!!!! mert ha eltakarja az erdeti haj nem is látszik, csak kicsit kellemetlen amikor érzi az ember, hogy le van nőve.
2009. máj. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

értem:D köszönöm a válaszodat

és tényleg nem tépi ki a hajat amikor leveszik,hanem azért tűnik úgy mintha sok hajat kitépne mivel a haj amúgy is hullik,és a póthaj nem engedi,mivel oda van ragasztva,és mondjuk ha fent van 5hónapig akkor annyi haj hullik ki aminek az 5hónap során kellet volna ki hullania.

Legalább is én így tudom...

2009. máj. 2. 11:40
 6/9 anonim ***** válasza:
pontosan így van, ahogy írtad :)
2009. máj. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
akkor jól tudtam:):D
2009. máj. 3. 14:13
 8/9 anonim ***** válasza:
Kozma Iza az egyik legjobb ebben. Nekem ő csinálta. Mindent meg tud csinálni, jó árban van, és a hajadnak megfelelően dönti el, hogy melyik módszert alkalmazza, csak európai hajjal dolgozik
2009. nov. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igaz hogy a leszedett hajban bennt van az x hónap alatt összegyűlt természetes hajhullás de mocskos sok hajad kitépi plusszba is sajna...tapasztalat... nekem volt 2 olyan oldalsó tincs ami keratinostól kijött szal ott frankón 3 centis a hajam:D
2010. jan. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!