Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Létezik még olyan hajszínező,...

Létezik még olyan hajszínező, ami 6-8 mosás után ki jön, ha igen milyen márka?

Figyelt kérdés
A tartós hajfesték rettenetesen tönkretette a hajamat, most már lassan 1 éve nem festettem, viszont zavar a lenövés. Nem üt el nagyon a többi színtől, egyszerűen csak nem szeretem az eredeti hajszínemet mert seszínű. Olyan színezőt szeretnék, ami kikopik és nem roncsolja bele a színt a hajamba. Létezik még ilyen, vagy csak ezek a 24 mosásosok vannak?
2011. okt. 5. 01:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Feltételezem, szőkére festetted a hajad.

Ebben az esetben a bemosó amúgy sem fogná be a hajad, tehát értelmetlen. A sötét hajfesték nem roncsolja a hajat. Mmint valamennyire biztos, de miután a szőke tönkretette a hajam csokibarnát festettem és nemcsak h az nem roncsolta a hajam de elfedte a roncsolódásokat is nagyon szépen.


HA nem szőke roncsolta, akkor nem tudom mi... és nem tudok tanácsot sem adni.

2011. okt. 5. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Vörös volt. Aztán vhogy visszaügyeskedtem olyasmi színűre mint az eredeti hajam és elkezdtem lenöveszteni. De nem bírom már nézni azt a seszínű szürkésbarna hajamat. Viszont tönkretenni sem akarom megint.

A palettenek volt régen a 6-8 mosásos festéke, de azt megszüntették, pedig az volt a legjobb. Az tényleg kijött és nem roncsolta a hajat.

2011. okt. 5. 02:13
 3/4 anonim ***** válasza:
A palette 24 hajm. tartó vörösök is jók. azok is kikopnak pár hónap alatt!
2011. okt. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hm a vörös roncsolta a hajad? NEm értem, én is voltam vörös, de nekem nem volt vele bajom...lehet h érzékeny a hajad, amúgy használhatsz hennát is- bár az nem jön le, de nem is károsít állítólag, v ezek az ammónia mentes festékek is teljesen jók!
2011. okt. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!