Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Másnak is megfogta a ruháját?

Másnak is megfogta a ruháját?

Figyelt kérdés

A Solution Antisudorica-ról lenne szó. Általában minden második vagy harmadik nap használom, reggelente. Van egy felsőm, amin sárga folt jelenik meg a hónaljamnál, de csak akkor ha az S.A-t használom. Ha más felső van rajtam, amikor használom az S.A-t, érdekes módon, nem jelenik meg semmi. Mitől lehet ez?


És az, hogy csak a bal hónaljam viszket? Ettől a szertől lehet?


2011. okt. 5. 12:28
 1/2 anonim ***** válasza:

igen attol viszket :) kiszàrad töle.

nem kell ilyen sürün hasznàlni mert elég jol hat, én csak hetente-kéthetente hasznàlom.

Nekem sose fogta be még egy ruhàm se, de olvastam olyat akinek igen...nem tudom hogy csinàljàtok.. :D

2011. okt. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azt tényleg nem kell olyan sűrűn használni. Nekem eddig csak egy ruhámat fogta be de akkor azért mert kicsit sok lett.
2011. okt. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!