Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vettem Ilcsi esemény elötti...

Vettem Ilcsi esemény elötti pakolást és aha hámlasztót . A pakolást tudom de a hámlasztót hogyan kell alkalmazni? Légyszi irjatok mert fogalmam sincs és hiába böngészem a netet használatát nem találom.

Figyelt kérdés
2011. okt. 5. 14:15
 1/5 A kérdező kommentje:
És még annyit hogy a hámlasztó hány percig marad fent az arcon?
2011. okt. 5. 15:02
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia ha az Aha-s gyümölcssavas hámlasztóra gondolsz akkor azt együtt kell alkalmazni az eseményelőtti pakolással. Úgy hogy fel kened vékony rétegben a kezelni kivánt felületre a hámlaszót és arra rákened dupla rétegben az esemény előttit. Rajtahagyod 45 percig kb száradásig aztán szépen le tudod húzni. Ne ijedj meg első alkalommal rettenetesen fog csipni de ez normális.Ha kicsid legyezed magad akkor elviselhetőbb..
2011. okt. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat...de akkor ezt nem értem.Biologiai hámlasztót vettem.Én azt hittem h elöször felkennem az esemény elöttit majd késöbb a hámlasztót. nem igy van???
2011. okt. 5. 19:46
 4/5 anonim ***** válasza:
nem pont forditva a hámlasztó aztán rá az esemény előtti mert az eseményelőtti vérbőséget okoz ezért a hámlasztó jobban bejut a bőrbe. Pontosan a miértjét nem tudom de kozmetikus mondta hogy ezt igy kel alkalmazni.
2011. okt. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Hogy tudtál úgy megvenni valamit, hogy nem tudod hogy használd??
2012. jan. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!