Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csatos póthajat szeretnék....

Csatos póthajat szeretnék. Ilyen rövid hajjal meg lehet oldani? (bőv. Lenn)

Figyelt kérdés

ekkora kb. most a hajam:

[link]

ebbe lehet becsatolhatós póthajat rakni? :S

Ha igen, nem fog bénán kinézni ilyen rövid hajjal? :S


2011. okt. 6. 09:49
 1/3 anonim ***** válasza:
44%
nagyon gagyi hatása lesz, meg eleve a csat is valszeg látszódni fog. szerintem inkább ne erőltesd :S
2011. okt. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Mindegy akkor, köszi :(

Csak nagyon elcseszték a hajam (túl rövidre vágták) és már nem tudok mit kitalálni. Nem is áll jól a rövid haj.

Keratinos tincsek már voltak felrakva, de olyat nem szeretnék, ezért gondoltam erre.

Amúgy milyen hosszúságnál lehet becsatolósat használni? ( amilyennel már nem olyan gáz)

2011. okt. 6. 18:10
 3/3 anonim ***** válasza:
58%

Hát ha váll körülig ér nagyrészt, esetleg, de úgy is gagyi hatása van, mert ugye ott a hajad, ami rövid, aztán meg hosszú, és eléggé össze se lehet tépni még. :S Szóval a tipikus látványos póthaj effekt.

Ez a csatos módi meg inkább csak hosszú haj dúsítására jó szerintem. :S

De a rövid haj előnye, hogy hamar megnő. :) Amúgy meg szerintem tök vagány ez a haj, ne keseredj neki, próbálkozz belőni valahogy, aztán hipp-hopp meg is nőtt és lehet más fazonja. ;)

2011. okt. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!